niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

Kalisonki, mam Dodę w kamerze, niezla jakość wyszla, własnie obejrzałam.
Podrzucę plytkę na spotkanko.

A Brodka w Ełku dosłownie rozniosła publikę :)
Jeszcze na żadnym koncercie nie szalałam 1,5 godz bez przerwy :D
Zakwasy mam hihi....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

Czytałem ;) To nas ominęlo ;p

Normalnie siok, najpierw Jola w amn, teraz Doda we jamie.. I niech kto powie, że się we Łomży nic nie dzieje hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

Kalisonki @



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku


Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu. Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji, niespójność wypowiedzi i procesów myślowych, oraz objawy mutyzmu.
Czy nie zastanawia Was dziwaczność skarg i wypowiedzi zgłaszanych przez tą Panią ?
Irracjonalne postępowanie ?
To odrzucona i zraniona kobieta, a jej płytki afekt to reakcja na rozstanie z facetem którym była wcześniej zauroczona. Niemożność realizacji celu wywołała u niej przykre emocje frustracji. Frustracja natomiast podsycana przez ból, gniew i złość, wywołuje irytację i agresję. Stres spowodowany porzuceniem i wyrządzoną jej krzywdą ( jak z tym naprawdę było, to tylko ona wie i nie nam to rozsądzać, trzeba znać argumenty drugiej strony ) zainicjował wystąpienie psychozy . Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie pogrążenia i zniszczenia Pana z Nissana, przeszkadza jej pragmatycznie myśleć.

Przykre jest niezrozumienie kontekstu w/w historii przez niektóre osoby. Nie dolewajcie oliwy do ognia !

Dziewczynie należy tylko współczuć !

PS:
skądinąd potrafi być miła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

DO ZEZOWATE.....BUJANKO:D HEHEHEHH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

Ja tam pizzę właśnie jem ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

Za to wczoraj z Doda jadłeś ;)

Co jedliście ?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

http://biznes.trojmiasto.pl/Panstwo-wiecej-nam-zabiera-niz-daje-n49820.html tu poprawny link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

dzięki Rod;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

aha, trochę orientuję się na temat uczelni, więc jakbyś miała pytania to śmiało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

Hej. znalazł by mi muzykę która była puszczona w trakcie farierwerków po koncercie Dody. Chodzi mi o link np. you tube.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

maruda - zobacz jak pięknie by było - jak zarabiałby więcej i wtedy powiedziałbym: "OK, zarabiam wystarczająco".
Ty zarabiałbyś więcej i powiedziałbyś: "o ku..wa, za dużo zarabiam, co ja biedy teraz zrobię??? ... już wiem!!!! połowę swojej pensji oddam Czeczenom, żeby chłopaki mieli na opony do swoich beemek!!!".

I każdy byłby zadowolony. Prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

Wie ktoś może kiedy dokładnie będzie Łomża beer festiwal?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

do dziadka kalesony wejdz sobie na moje foty to sobie zobaczysz co jest naprawde sexy

BO JA TEGO NIE NAZWAŁABYM SEXY CO PREZENTUJE JAKAS DODA W RAJSTOPACH W LIPCU? W GRUBYCH DO TEGO?ZA KROTKIE MA NOGI NA TAKIE STROJE JESLI TO COS MOZNA NAZWAC STROJAMI I NIE JEST SZCZUPLA TYLKO CHUDA JAK ETIOPCZYK Z KENII.

A JEJ UBIERANIE SIE JEST WULGARNE NIESMACZNE.

ONA WYGLADA JAK KRETYNKA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

DODA TAKA SAMOTNA BYLO JEJ SIE ZAPYTAC WCZORAJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka warta jest już więcej niż Microsoft. Duży skok w ciągu roku

hmm
8. idziesz z nia do lozka? toz to pedofilia. moze powinno byc kladziesz ja do lozka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org