sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Smoleńsk za moje pieniądze

no ja zamawiałam tel przez internet półtora roku temi i dwa mjiesiące temu bez problemu oddałam go do salonu orange na reklamacje i bez łaski mi go przyjęli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Dziecko się bawiło w piaskownicy, a na drugi dzień szedłem obok niej, a tam patrze pies kupę robi. No szczyt wszystkiego.











DO WŁAŚCICIELI PSÓW : jeżeli JA spotkam CIEBIE jak Twój pies załatwia się gdzieś na placu zabaw, trawniku czy chodniku, a Ty po nim nie sprzątniesz. To zostaniesz przeze mnie ukarany.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

to w końcu czynny jest ten basen czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

longslaw - zgadzam się.

Nie no słuchajcie ludzie, szukam na poważnie takiego na 3 miesiace intensywnego kursu. Zalezy mi na tym, aby płynnie mówić po ang. Jestem na poziomie średnio zaawansowanym. Jakbyście byli tak uprzejmi i podsuneli mi pomysl, to dzieki.

-->tak dla dygresjii, wcześniej zamieściłam post pt jezyk angielski - 0 odpowiedzi, a tu "jestem chętna..." i migiem wzrasta zainteresowanie.

Pozdrawiam,
napalonym nastolatkom dziękujemy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Basen jest czynny. Byłem dzisiaj z rana. Ogólnie wrażenia pozytywne, obsługa, ratownicy, czystość - oceniam na 10. W skali od 1 do 10. Dla zainteresowanych byłem o godz. 7 zapłaciłem 6 zł za godz. wstępu. Według mnie to bardzo dobra cena. Polecam dla rodzin z dziećmi mały basenik z cieplutką wodą gł 40 cm., jak do tej pory musiałem jeździć z dzieckiem najbliżej do Zambrowa. A i jeszcze bardzo dobra sprawa to to że nie śmierdzi chlorem. Polecam i Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Uhm, ale chyba się nie zrozumiałyśmy/liśmy ja o kurs a nie o odpytywanie, w czym miałoby mi pomóc gdybyś mnie przepytał/a ? Dzięki, ale szukam KURSU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Piszę nieukojona w bulu i nadzieji zarazem, że poprawisz są ortografię :D
Kolorowe, wesołe, a do tego leżące jak skórka na pasztecie struje są na Krótkiej, tam, gdzie sklep fryzjerski :). Tylko pospiesz się, bo basen nowy już otwarty, więc za strujem panny sznurjem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

A to po to te pasy żeby nie wychodzić.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Morze Miłości



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

super idzie. Na pohybel bydłu pt. człowiek trzymajacy psa lub kota. To tylko może wydarzyć się w zaściankowej Łomży śmierdzącej zwyczajami kurpiowskimi i baranimi łbami powracającymi z USA/ tam stawali i chodzili na baczność- dziś pokazują jakie prawo w tym wiejsko-miejskim mieście sprawuje władza/. Ok. zaczęliście ze sraniem, my wam pokażemy.. Z całą stanowczością właściciel psa z ul.p.Łagody ma jutro niespodziankę.ps.ciekawe jak się będzie czuł mąż tej Pani jak jej fotki wylecą w internecie. Wy takim językiem, to my takim smrodziarze, gównoosrajcy/ chodzi o właścicieli psów, po których nie sprzataja oni sami/.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

dlatego na NK ich nie wpuścili.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

owszem powinny być w rejonie przejśc na jezdniach z dwoma pasami ruchu w celu wyłapania debili którzy omijaja pojazdy stojace przed przejściem. W naszym mieście jest to nagminne .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

No trochę źle. Ja dostałem mandat za "niemanie" smyczy i jakoś strasznie nie utyskuję. Panowie wykonywali swoje obowiązki i już. Zero pretensji. Tyle, że już ziomali na ławce żaden z nich nie zaczepi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

UFO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Przydalaby sie tez kamera na wojska polskiego zeby wylapywac tiry, ktore wjezdzaja do miasta poza dopuszczalnymi godzinami.. Sorry, ale jak ktos mieszka przy ulicy, nie jest przyjemnie kiedy o 24 budzi go przejezdzajaca "krowa" i to niejednokrotnie kilka naraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

tu nie znajdziesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Normalnie Al-Kaida po Łomżyńsku ,ja rozumiem bezrobocie ,nuda , czas wiosenny (depresja samotnej bez mężczyzny kobiety-baby) i takie bzdury wymyślać ? normalnie cała gmina się śmieje ,powiedz mi już Magnuma kupiłaś albo może PSG do walki ? który masz lvl ? daj mi namiar na to gre która tak psuje wyobraźnie ludzi :D to na pewno nie COD ani BT2 no normalnie podaj nazwę bo mnie ciekawość zżera też chce mieć tako wyobraźnie i wyjść przed blok i strzelać do ludzi co srają i leją :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Dajcie tu fotke już po niby waszej zemście mitomani a nie piszecie tu tylko swoje fatazje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Doktor House, Detektyw Monk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Lubisz podglądać ludzi, lubisz to suk*!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Sons of Anarchy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Z półoficjalnych źródeł wiem, że odbyło się spotkanie MŁKS z władzami miasta- sytuacja powoli się normuje? Poczekajmy i bądźmy dobrej myśli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

tak tez myślałam,dlatego wczoraj pytałeś;-)Ale moje imię zaczyna się na M;-)Więcej tutaj nic nie zdradzę;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

prosto w serce hahhaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Stare dzieje. Czasami jak zwolnionko się trafi to i forum się nawiedzi...raz na rok:) Pozdrawiam "starych" znajomych.

luki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Dobra,nie przesadzajcie!Nic tu się nie dzieje;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

i też tra lalalalalal o!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

No i za to cię Zenitku szanuję :)

A puki co to dobranoc bo rano trzeba wstać i na papu zarabiać :)

Dzięki za miłą pogawędkę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

to twój nr gg???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

u Kamińskiego również takie same moto jak na egzaminie, o cenę musisz sam zapytać w ośrodku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Oostatnio przejeżdżałem obok fadomu a tam na placu zbiórka kupa aut i co a no był jeden z panów co to szambo wybiera swoim beczkowozem i wypisywał coś dla tych którzy aż w kolejce stali ! Zapewne faktury im wystawiał no bo słyszałem że jak się chce tylko fakture i bez wywozu do zlewni jest o połowe taniej. Widać jest to b.popularne bo spora zbiórka była.

I tu nasuwa się pytanie:

Co Ci ludzie robią ze swoim przydomowym powtarzam przydomowym "SZAMBEM"( nie mówie tu o gnojówce, gnojowicy , oborniku czy sztucznym nawozie bo przecierz ten przedsiębiorca,który wypisywał te rachunki tego nie wozi )?

Odp:

Wylewają gdzie popadnie na pola sami albo za stodołę i tyle ażeby zaoszczędzić pare groszy Krzysiu !!!

P.s.
Następnym razem zrobie fotografię i zaniosę gdzie trzeba Krzysiu masz to u mnie popieram Cię i będę uważnym obserwatorem dość tych "gówien".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Spróbuj zasięgnąć porady pod tym telefonem: 606 196 242

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

Al. Piłsudskiego , naprzeciwko wjazdu w ul. Reymonta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

To było bardzo dawno a przestał naprawiać jak się klientowi koło urwało jak z naprawy wracał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

no właśnie sam jesteś smutny


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

zgłosić ten fakt do prokuratury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

PO-wcy .... niewidzą problemu - widze że kolega z pis bierze działalność lokalnych władz pod uwage.. powcy mają oczy zasłoniete nowootwartym basenem - cudny jest.. wkońcu tyle kasy kosztował.. + niemówiąc o karach jakie płacili zaniego.. zamast wypychać dziurade drogi. tą samą kasą..

zobacz jakie łapówy biorą.. Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektoraw Biurze Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych Urzędu Miejskiego w Łomży,Stary Rynek 14 18-400 Łomża


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko została wybrana Pani Anna C. zamieszkała w Łomży.



Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Anna C. spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko. UKOŃCZYŁA INFORMATYKE W AGROBIZNESIE . Posiada czteroletni staż pracy jednostkach administracji samorządowej.

Uzyskała najwiekszą ilość punktów z przeprowadzonego testu kwalifikacyjnego i wykazała się znajomością zadań wykonywanych na stanowisku w rozmowie kwalifikacyjnej. Posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku.



Łomża, dnia 23 marca 2011 roku



JAKIM PRAWEM LUDZIE PO ADMINISTRACJI NIEMAJĄ PRACY I SĄ WYSŁUGIWANIU PRZEZ INFORMATYKÓW..

NAJWIDOCZNIEJ NAZWISKO NOWEJ PANI PODINSPEKTOR COŚ NAM MÓWI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smoleńsk za moje pieniądze

u mnie byla kolekcja puszek , nawet z kosza na smieci wyciagalem jak byly jakies super puszki. cale meble zastawione puszkami, zbieralo sie tez opakowania po czekoladach, historyjki z gum do zucia - nadal mam pokazna kolekcje, znaczki, i opakowania po papierosach.
a moze ktos chce okupic "historyjki" z gum do zucia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org