sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak powstał KOD

co niektorych na wspomnienia wzięło - umowcie sie na piwko, pogadacie sobie na zywo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstał KOD

Co prawda japońska chmurka nie ma nic wspólnego z nutellą, ale po donaldówkach na czekoladowy kremik kierowałam wzrok :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstał KOD

wiem że w czerwcu kurs przedmałżeński ma się odbyć w parafii św. Krzyża w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstał KOD

A jakie to niby profity dostają nauczyciele od wydawnictw ? Może jakieś extra pieniądze ? Może wycieczki zagraniczne ? Może wyjazdy do SPA ? Współpracuję z różnymi wydawnictwami już wiele lat i oprócz faktycznie paru gratisowych książek co kilka lat nigdy nic mi nie zaproponowano . Najzwyklejsze oszczerstwa i nie wierzę w tę historię . To nie jest też takie proste zmieniać podręczniki i nie sądzę, że jest taki nauczyciel , który zmienia co roku . Powtarzam - to nie takie proste i to nie tylko decyzja nauczyciela , każda zmiana musi być przedyskutowana z zespołem przedmiotowym , nie wspomnę o konieczności pisania wówczas bardzo pracochłonnych programów na podstawie wprowadzanego podręcznika, koniecznie spójnych z podstawą programową . Nie wierzę , że jest ktoś taki, aby pisać co roku coś takiego na nowo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstał KOD

Napisz Wniosek Do Dyrektora MPK Bogusława Szczecha w sprawie lini 5 w drugą strone



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstał KOD

Makatki a na makatkach pocztówki, tu i ówdzie opakowania po batonach, pazłotka, świecidełka, kolekcje puszek po napojach (nie na makatkach) niekoniecznie po piwach :)
Niezastąpiona lista trójki, tamta miała klimat ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org