poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urban

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

15 zł. 10 zł za przejazd + 5 zł za wejście na górę:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

idź do pracy i zacznij oszczędzać ( a nie siedź na dupie i przestań myśleć co by było gdyby? )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Bank Polskiej Spółdzielczości

http://www.bankbps.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-mieszkaniowe/

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

grosz do grosza i bedzie kokosza lamko:D rambo:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Zenit, przez Ciebie bym sie udławił :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=23814

Proszę zapoznać się z informacją z wyżej podanego linku.
Jak wiadomo m.in. z telewizyjnych wiadomości, rachmistrz otrzyma ok. 10 zł za przeprowadzenie jednej ankiety.
Dlaczego popularna strona internetowa łomżyńska www.4.lomza.pl wypisuje takie brednie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Piekę na mące żytniej chlebowej typ 720. Możesz ją na pewno kupić w sklepie na ul. Wiejskiej.Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

mam pytanie, dostałem skierowanie do przychodni ortopedycznej, czy po zapisaniu w rejestracji długo trzeba czekać na przyjęcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

i wam tez polecam. stop darmozjadom z ratusza i ich znajomkom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

dziękuję bardzo za wszelkie informacje, zakodowałam z tym Gold Finance.
Niestety nie łapiemy się na opcję Rodzina na swoim, szkoda bo zawsze to jakaś oszczędność. kredyt chcemy w złotówkach, jakoś to dla nas najpewniejsza waluta.


30375 czy miałeś w PKO BP konto? słyszałam, że tylko ich klienci mają warunki preferencyjne, Ci z "ulicy" już nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

"Bank Polskiej Spółdzielczości

http://www.bankbps.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-mieszkaniowe/"

A może jeszcze byś napisał jak mają się dane sprzed półtora roku do obecnej sytuacji?


"Jak interesuje cie kredyt w polskich zł to najlepiej jest w PKO BP, w obcych walutach nie wiem. W PKO są tańsze koszty udzielenia kredytu niż w innych a i rat miesięczna to niekiedy różnica 100zł w porównaniu z konkurencją"

Taa najlepiej, to podaj dokładnie czym ta oferta się wyróżnia na tle konkurencji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Dokładniej w hotelu pielęgniarek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

No cóż 10 zł brutto za jedną ankietę na drodze nie leży, praca publiczna to i okazja wyskoczyć w godzinach pracy na ankietkę, albo po co łaźić jak można zrobić ankie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Ja też ósemkę wyrywałam u p. Głuszkowskiego. Polecam, zero bólu. Nawet jak znieczulenie odeszło :) A dziąsło miałam nieźle spuchnięte i stan zapalny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

ma ktoś moze numer telefonu do starych kupisk to tej firmy gdzie naprawiają siłowniki hydrauliczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Przebrać się za księdza, kupić duże zdjęcie Jana Pawła i zbierać datki na "zbożne cele"...., najlepiej angażując harcerzy do pomocy.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Mądrego to miło posłuchać!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Ja ci dam zazdrośniku! Otóż pracował jako obsługa punktu sprzedaży pewnej firmy w Łomży przez dwa lata i przez cały ten czas uczył się a prościej studiował podnosząc swoją wiedzę i kwalifikacje. później pracował u pana Stanisława w firmie sprzedającej mat. bud.nadal studiując!Tak więc w d...pie byłeś i g......wno widziałeś i się ciskasz!!! Maciej ciężko pracował przez wiele lat i sobie tylko zawdzięcza to do czego doszedł!!Addamos pomyśl logicznie czy będąc na miejscu pana Czerniawskiego powierzył byś swoją kampanię wyborczą jakiemuś nie kompetentnemu bucowi?Takim oportunistom jak ty to zawsze coś wadzi! Poczekaj cierpliwie a gwarantuję tobie że doczekasz się wyników pracy pana Macieja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

czesc daj namiar do siebie zamontuje ci ta antene lub napisz na gg33365394

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

ja teraz jestem na poludniu Polski i ceny paliw sa o 20-30 groszy nizsze niz w Lomzy to jest jakas parodia lomzynska klika trzyma sie razem i zawyzają ceny paliw a jakosc ich daje wiele do zyczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

To jest Łomża właśnie. Gdy zwykły człowiek wpadnie w tryby mafijno-koleśiowskie zostaje zniszczony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

przyłóż światło do wyczystki i sam wyjdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Oj chyba Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego będzie miała tu dużo do roboty. Jeżeli fakty przedstawione w tym tekscie wyborczej polegaja na prawdzie to niebawem będzie bardzo gorąco zwłaszcza ,że organy rzadowe są w to bardzo dziwnie uwikłane jak wynika z tego tekstu.

przetrzymaliśmy Ruska, przetrzymamy i konuska.

Zasady proste w życiu mam - nie czyń drugiemu tego, czego ty nie chcesz sam.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

w galerii obok pepco w sportowym jest teraz wyprzedaż
-30% na wszystko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

A może lepiej by tę sprawę nagłośnić w TV? Np. w sprawie dla reportera??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

co nic nie piszecie ?
ludzie pobudka

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Dzięki za poparcie:) Szkoda,że ulegamy stereotypom i dajemy sobie wmawiać,że nic od nas nie zależy...Życie jest krótkie, trzeba z niego korzystać, bogacić się, być szczęśliwym...Wziąć sprawy w swoje ręce. Pieniądze szczęścia nie dają? Bzdura, dają szczęście pod warunkiem,że zdobycie ich nie jest celem samym w sobie.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

A co mamy pisać ?

Czekamy na nową stronkę :):):)

I wtedy zobaczymy :):):)

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Miało być na dobranoc a nie w południe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban

moje gg 8105733

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org