piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

jasiu podaj mi kilka nutek na meila Platon50@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

Potrzebny basista do zespołu !!!! PIlnie nr 514878288

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

gramy utwory disco polo oraz polskich artystów demo w obróbce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

ja slyszalem o pozyczkach bezzwrotnych. Sa to troche mniejsze kwoty ale warunkiem nie zwracania kasy jest prosperowanie zalozonej firmy przez jakis czas. Moze ktos wie cos wiecej na ten temat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

...a co do ludzi to każdy lokal w Łomży jest chyba otwarty dla wszystkich... A po stroju czy wygladzie nie da sie ocenic czlowieka jak zachowa sie po kilku głebszych, dlatego moim zdaniem ocena klubu na podstawie ludzi nie ma sensu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

Agulka napisał(a):

>Witam!
>Ja mam mieszkanie ŁSM 60.78m przyszło mi dopłaty 1070zł z groszami, w tamtym roku miałam więcej kresek >i wiem że więcej było ogrzewane mieszkanie a dopłata przyszła 500zł....
>To jest poprostu jakis koszmar...
>Czy ktos ma podona sytuacje


Jak pisałem wcześniej taka sytuacja jest możliwa i nic w tym dziwnego. Kreska w każdym roku może mieć inną wartość.

A to czy uczciwie jest ta wartość kreski wyliczona to już zupełnie inna bajka.

To juz wszystkie spółdzielnie rozniosły rozliczenia?Jedność chyba jeszcze nie. Czekają z tym prezentem na święta Bożego Narodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

Szczebiotko weź lekarstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

O tak, Koło Fortuny z Wojciechem Pijanowskim i Magdą Masny i te kawały opowiadane później na podwórku. (- "C" jak cycki. - Madziu, odsłoń!). Czar Par, gdzie chyba w pierwszej edycji było małżeństwo z Łomży. Randka w Ciemno z Jackiem Kawalcem.
Pamiętam jeszcze Misia Uszatka, Pankracego, Reksia, Bolka i Lolka. Dynastię, na którą w niedzielne popołudnie całe podwórko wracało do domu i w którą bawiliśmy się z kolegami i koleżankami. Potem jeszcze serial "Pokolenia".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek pijanego działacza partyjnego ?

sprzedam nowy głośnik do subwoofea alphard Yakuza 700w w oryginalnym opakowaniu cena 250zł dałem 400.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org