niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GINEKOLOG

Hej, kto przyjmuje z ginekologów na Makowej? A moze macie kogos godnego zaufania na NFZ ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Dr Skretek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

a moze tak ktos oprócz skretka ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Ja polecam dr. Pękałe, przyjmuje na Wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

a na wyszynskiego kto jeszcze przyjmuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

na Wyszyńskiego przyjmuje także Zdanowicz i Ściana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

A co sadzicie o Zdanowiczu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

A ten zdanowicz to na nfz przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

podobno tak. Tylko zastanawiam sie czy jest dobrym lekarzem, moze ktos u niego byl w ostatnim czasie na NFZ ? Bo jesli chodzi o wizyty prywatne to pewnie jest dobrym lekarzem jak kazdy inny gdy sie zaplaci 100 lub i wiecej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Dokładnie prywatnie to jest inne podejście wogle ja chodzę prywatnie do kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

No ja w tym momencie nie moge isc prywatnie a bardzo bym chciala . Bo chce byc traktowana jak czlowiek ktory sie martwi a nie jak mnie ostatnio potraktowala pewna Pani ginekolog . Gorzej jak zwierze ani Dzien dobry ani pocaluj mnie w .... , malo tego zrobila USG i nic nie wytlumaczyla mowiac zebym przyszla za miesiac i ani Do widzenia ani nic .. i uznala to za koniec wizyty . Byla nie delikatna, nie mila . nie wiem jak mozna chodzic do takich lekarzy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

mnie kiedyś doktor Szałkowska tak nieładnie potraktowała a to w jaki sposób się do mnie odzywała jakimi słowami to niemieści się w głowie. Chodzę teraz do doktor Karlikowskiej i jest naprawdę dobra wytłumaczy wszystko o co pacjentka zapyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Dr karlikowska , hmm . Zle ją wspominam z pobytu w szpitalu :) . a ona przyjmuje na nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

podobno w szpitalu jest nie ok. ogólnie mówiąc ale prywatnie jest zupełnie inna. przyjmuje tylko prywatnie 100zł z usg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Dr Skrętek po za żuciem gumy to chyba niewiele potrafi... Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Najlepiej to prywatnie chyba wtedy potraktują jak człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

prywatnie ja przyjmuje w kazdych godzinach za free :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

to prywatnie czy za free?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

wolowina jest twarda a kurczak szybko sie nudzi:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

prywatnie za free

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Dziewczyny a co myślicie o dr. Malinowskiej? Byłyście u niej?. wcześniej przyjmowała na nfz. na Wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Ja polecam dr Niedźwiedzkiego, super facet, sympatyczny, chocidzlam tyle czasu do ściany, dla niego każdy pacjent to tylko 10min....szybko szybko bo kasa ucieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

A gdzie ten Niedżwiedzki przyjmuje? w łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

ja wlasnie bylam u doktor malinowskiej ! ODRADZAAAAM .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

a dr niedzwiedzki przyjmuje chyba na nfz na sikorskiego 95 a tam gdzie i malinowska tylko do malinowskiej w kazdej chwili mozna sie zapisac , jak poszlam sie zapisac to od razu pani powiedziala ze moge do niej wejsc a do reszty lekarzy najwczesniej w polowie lipca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Aha to ona taka niemiła. Koleżanka mówiła że ma do niej iść to jej powiem żeby lepiej nie szła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Skrętek z braku laku może być
Malinowska też
A naprawdę jedno drugiego warte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

skretek slabo wkreca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Polecam dr Zdanowicza. Chodzę do niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Delikatny, zawsze pamięta o kontrolnym USG, wymazach i badaniach. Wcześniej byłam u Pani dr Malinowskiej i dr Pękały i dobrego słowa o nich powiedzieć nie mogę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

alutka ale czy bylas na nfz u zdanowicza czy prywatnie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

prywatnie na apartamentach byla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

mikka0990 chodzę do doktora Zdanowicza tylko na NFZ. Nie wiem nawet czy przyjmuje prywatnie. Najlepiej jest zadzwonić po 10.00 do przychodni na Wyszyńskiego i zarejestrować się telefonicznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Ja też już od kilku lat chodzę do dr.Zdanowicza na Wyszyńskiego na NFZ, prowadził moje dwie ciąże, osobiście jestem zadowolona, i jak najbardziej polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

ja chodzilam do dr zdanowicza ale prywatnie a w tej chwili nie moge sobie pozwolic na prywatne wizyty :) a bardzo lubie tego lekarza, wszystko wytlumaczy , pokaze tylko nie wiem czy jest taki sam na NFZ :) . a dobre maja USG na wyszynskiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Więc na NFZ też wszystko wytłumaczy i pokaże. A czy USG mają dobre? Nie wiem, nie znam się... Sprzęt wygląda na nowy, zdjęcia drukuje... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

dzieki alutka :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

powodzenia dziewczyny wam życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Znacie moze numer do poradni ginekologicznej na wyszynskiego ? dzwonilam pod numer ktory jest w googlach ale to sekretariat .. a innego nie moge znaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Skrętka stanowczo odradzam. Od początku ciąży, prywatnie, bardzo małe zainteresowanie. Po tym jak w 6 miesiącu przesiliłam się, i brzuch był dosyć twardy- pierwszy raz go delikatnie dotnął i stwierdził: \"no, rzeczywiście twardy\" I na tym skonczyła się wizyta, która była moją ostatnią. Potem przeniosłam się do lekarza z Ostrołęki (Tomasz Szkółka), lepszego lekarza po prostu jeszcze nie spotkałam. Rzeczowy, bardzo sympatyczny i widać że naprawdę wie czego kobieta oczekuje po takiej wizycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

no tak, najważniejsze żeby był milutki a juz najlepszy... ja polecam dr Skrętka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

mikka0990 tel. 862185462. Prosisz z poradnią K, a jak Ciebie połączą to umawiasz się do lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Hej dziewczyny. Czy znacie dr Achcińską? Przyjmuje wsoboty w Centrum Medycznym na Woj. Polskiego 59. Była może któraś u niej na wizycie? Jakie opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

Oczywiście ta dr Achcińska jest ginekologiem - zgodnie z tematem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

\"...wie czego kobieta oczekuje po takiej wizycie.\"

Ja też wiem o niektórych oczekiwaniach kobiet zarówno przed, jak i po wizytach..., ale gdy ta jest potworkiem, to już rodzi się problem z ich zaspokajaniem...
Módl się, żeby przyszłe dziecko nie odziedziczyło zbyt wiele genów po tobie...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

paplik, nie wiem co zrozumiałaś przez moje słowa, ale chyba nie do końca je pojęłaś. Idąc do ginekologa liczysz na ludzkie przyjęcie, skoro mu płacisz masz nadzieje że zbada Ciebie i Twoje dziecko dokładnie, i wyrzuci z Twojej głowy obawy że coś może dziać się źle. a Twój komentarz jest po prostu chamski, gdy będziesz w ciązy to zrozumiesz że lekarz to w zasadzie jedyna osoba która dodaje Ci pewności że Dziecko które sie w Tobie rozwija dostaje wszystko czego potrzebuje, nie pobierając przy tym z organizmu matki elementów niezbędnych do jej normalnego funkcjonowania.
a nawiązując do dr Skrętka, jestem bardzo zawiedziona, ponieważ również czytałam, słyszałam opinie \"super lekarz\". wchodziłam do gabinetu, byłam ważona, usg, skierowanie na morfologie raz na 3 miesiące i dowidzenia. to była pierwsza ciąża a więc miałam niesamowite obawy dosłownie o wszystko. a więc nie wylewaj swoich złości, bo taka była moja opinia i tyle.
///haters gonna hate///

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

boska matko....! na dodatek kolejna ciąża i na ulicach same potworki...

P.S.
...a w ciążę chętnie bym zaszedł...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

totalny cham, nara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

...wolę \"cham\" od potworka...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

a ja polecam tylko i wyłącznie doktora Sokoła przyjmuje tylko prywatnie ale lepszego ginekologa w mieście nie ma odwiedziłam kilku w swoim życiu i tylko on podchodzi ludzko do kobiety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG

A ja stanowczo odradzam dr Zdanowicza, mam jak najgorsze zdanie. Polecam dr Ścianę, dla mnie był ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org