czwartek, 27 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skad maja czas?

Czy oni nie maja pracy ze tak łaza po tej drodze? Co za prostactwo dawno juz nie widzialem tylu twarzowcow hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Zima....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

To niech poszukaja dodatkowej pracy jak wielu ludzi ja tez dorabiam i jest ok. Cała zime lezec hm piekne zycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

No a potem płaczą ze nawet na wakacje nie mają czasu.... od wiosny do jesieni w polu a zimą na strajki żeby kolejny rok był lepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Dobry rolnik nie ma czasu cały rok. Przecież to głównie producenci mleka a krowy zimą nie chodzą spać jak niedźwiedzie. Paradoksalnie zimą jest przy nich więcej roboty niż w czasie gdzie mogą się swobodnie wypasać. Ci z blokad to zwykłe zmanipulowane nieroby. Tyle w temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Jeszcze trochę wytrzymajcie, niedługo gnój zaczną wozić na pola, to i drogi odblokują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

RAJDOWIEC a jaką Ty masz pracę skoro masz czas na forum obrażać ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Jest RAJDOWCEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

No chyba, że ta ksywa nie jest przypadkowa i lubisz przycisnąć pedał gazu w aucie... A tu rolnicy drogę Ci zablokowali ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Tłumaczyc sie nie lubie ale wyjasnie. Obrazam ludzi ktorzy dla wlasnego dobra utrudniaja zycie innym. Po trupach do celu. Ja jak mam problem to staram sie rozwiazac go sam ewentualnie z pomoca rodziny ale nie mieszam w to calej Łomzy czy Podlasia . U mnie kret kopal cale lato i jak kosze trawe musze omijac kopce. Brzydko to wyglada i ponosze straty. Mimo to p. Sawickiego nie sadzam na krecie jak rolnicy na dziku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

RAJDOWIEC IDŹ ŁAP KRETA A NIE LUDZI OCZERNIASZ!!!! TO NA WIOSNĘ KOPCÓW NIE BĘDZIESZ OMIJAŁ!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Sikora bylem juz dzis ale on nie taki glupi. Malo tego jak sie odwracam slysze dziwny smiech . Mam wrazenie ze sie ze mnie nabija.Widzisz ja kreta ganiam a rolnicy dziwkow nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Jak zobaczycie słomę porozrzucaną na przejściu dla pieszych
znaczy to że albo szedł po nim rolnik i sypało mu się z butów
albo była na nim blokada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

kwinto7 widzę, że jesteś znawcą rolnictwa, a przynajmniej za takiego się uważasz, więc zaskoczę Cię, że \"producenci mleka\" nie wypasają swoich krów, no chyba, że producentem nazywasz dziadka z babką z 3 krowami ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

do tyry mieszczuchy pracowac na swoich oprawcow :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Coraz bardziej wkurza mnie władza, która nie może sobie poradzić z \"panami obornikami\". Co za problem rozgonić tę hołotę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skad maja czas?

Przecież sami tego chcieli nikt za nich nie głosował. Komuna niedobra, kapitalizm niedobry unia miała żywić, a tu nic. a jak im dawno o tym Korwin mówił to sobie śmiechy urządzali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org