sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polerka auta

zapraszam do mnie na profesjonalna odnowe lakieru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

ile taki interes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

300 pln chyba ze lakier jest w agonalnej kondycji wtedy wiecej bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

Mogę coś takiego wykonać za 200zl lakier normalny :) Zły stan lakieru 350zl :) Jeśli ktoś się zdecyduje pisać na mail :)
pawello12345678@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

ok jasne ale opisz jak to robisz? usuwasz rysy trizakiem czy sama maszyna lecisz na odpiepsz? i na jakich materialach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

fakturke wystawisz ? mialbym 2 szt

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

niestety nie wystawiam robie prywatnie w domu i nie mam zamiaru karmic pana Tuska;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

chlopak robisz w domu a ceny masz jak w profesjonalnym warsztacie zle zaczynasz

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

kazdy frajer chcialby najlepiej za darmo wszystko zrobic pewnie. pracowalem w tych łomzynskich profesjonalnych warsztatach i wiem jak tam sie poleruje auta wiec nie tlumacz mi ze biore duzo bo polowa tej kwoty idzie na zakup srodkow 3m ktore tanie nie sa ale daja zajebisty efekt a jesli ty polerujesz g3 na mokro i syfisz cale auto to rob tak dalej a ode mnie i mojego profesjonalnego podejscia trzymaj sie z dala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

piecka30 jakis kontakt do Ciebie mozna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

zebys piecka byl fachowcem to bys na forum sie nie oglaszal jezeli kupie materialy za 150 zl to zrobie nimi 3 samochody a polerka mozna kupic juz za 200zl wiec jaki ses jest dawac swoje auto w rece jakiegos partacza ktory robi to na czarno i jak spiepszy samochod to wkuli uszy i ucieknie do domku

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

to zrobmy tak mam golfa do polerki teraz jezeli jestes fachowcem jak twierdzisz spoleruj go za mnie ale tak zeby moj klient byl zadowolony wtedy zobaczymy czy sie znasz. a oglaszam sie jak inni zeby przetrwac na rynku kolego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerka auta

pan f prosze do mnie na maila poki co. piecka@hotmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org