sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca

Witam,był ktos dzis w 4+ na spotkaniu o 10?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

oo sloneczko jak tam twoja ostatnia oferta??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

w srode będę wiedziec ale moze ktos z szanownych formułowiczów był dzis na spotkaniu w 4+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

ale co tam miało być?

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Spytaj klosa on na pewno wie!






www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

grubaryba światowy chłopak, tylko niedoceniony przez wyzyskiwaczy wie lepiej lecz wrodzono-nabyta skromnośc nie pozwala jemu zabierać głosu :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

spotkanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

tak odbyło się.to ogłoszenie zamieścili Ci od okularów że niby to miał być sklep przemysłowy śmieszni są.a tak naprawdę to sprzedawać przed CH4kulary bez rejestracji i za marne grosze a bywało też tak że nie zapłacili i jeszcze od szmat sie niektórym paniom usłyszało.PISZE by OSTRZEC przed pracą u tych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

naprawde? dziekuje za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

stać na ulicy i sprzedawać okulary śmieszne

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

jak zwykle pewnie były tłumy chętnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

ja nie mogłam byc ale na pewno tłum był,po Swietach drugie spotkanie-poważne stanowisko-tylko castingi na sprzedawce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

i tak przyjmą kogoś po znajomości, ostatnio byłam na rozmowie o pracę, miało zacząć się o 11 tylko, że 20 minut wcześniej jakaś dziewczyna już wypełniała papiery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

heh własnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Tancerki Macau
Łomża Dodane: 14:13, 30 Marca 2012

Wymiar zatrudnienia:
Inny Forma zatrudnienia:
Inna


Zatrudnimy atrakcyjne tancerki do klubu luksusowych w Macau. Unikalna oferta,legalna i bezpieczna praca. Zapewniam mieszkanie, pozwolenie na prace. Miesiczne zarobki 5-6000 USD.Umowa na 3 do 6 mieseicy. Wymaga wiek 18-29 lat,znajomosci jezyka angielskiego,atrakcyjny wyglad. Skontaktuj sie z nami aby uzyskac wiecej informacji: +420777221984

---------------------------------------------------------------------------------------------

może ktoś zaryzykuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

na pewno... ja na pewno bym na to nie poszła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

chyba że jakaś lubi podstrzypywanie a potem gwałty
grubasy w gajerach będą się wyżywać ale niektóre może lubią
szybki zarobek dupą

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

tikitaka - Dobre. zatrudnią tancerki, a wymagają tylko ang. i atrakcyjny wygląd. Tańczyć się nauczą na miejscu :) 5 USD to nawet na powrotny bilet nie wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca



Nasz lokalny biznesmen " Generał " siedzi i interes mu zamknęli , dziewczyny straciły pracę i pracodawcę , teraz bidulki muszą roboty w Macau szukać .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Taka okazja przeszła mu koło nosa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org