niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaka cena za malowanie?

tylko prosze powaznie jakie teraz na rynku są ceny usług za malowanie ścian w mieszkaniu.

chodzi mi o samo malowanie i malowanie ze szpachlowaniem i przycierniem ścian.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

Same malowanie ok. 5zł/m2
Szpachlowanie:
1x Goldband
1x Cekol
1x Masa
Przycieranie
ok. 20zł/m2
(niektórzy przed kolorem malują jeszcze białą farbą)

Pozdrawiam..
mam nadzieję, że pomogłem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

dziekuje za informacje

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

jakieś 16-10 zeta, zadzwoń i zapytaj się, ja za same malowanie płaciłem 6 zł, a teraz nie wiem czy ceny się zmieniły czy nie, tel 504 806387

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

16-20zeta, sorki za pomykę

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

golbandem to ściany wyrównują , cekol dwa razy przeważnie kładą i robią przecierkie, no chyba że ktoś o tym nie wie to na łatwiznę można iść i Gipsarem przelecieć wtedy szybciej i łatwiej się szlifuje, golband można też stosować tyko jak to mówią fachowcy garbka w ruch i jest lustro.

A ta biała niby farba to płyn do wzmocnienia podłożą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

3 zł na białą, 5 zł na kolor, gruntowanie 1 zł i szpachlowanie to można różnie zrozumieć, czy to jest szpachlowanie z równaniem czy samo szpachlowanie czy plus skrobanie starej farby, ewentualnie w zależności od wymogów komfortu i jakości zawsze można się dogadać z wykonawcą, bo jeśli ściany są w opłakanym stanie to nawet nie ma sensu dogadywać się o średnią cenę, jeśli ktoś wymaga zrobić na lustro, bo nakład pracy jest dwukrotny i minimum 60% materiału więcej. Powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?



co ma Goldband do malowania ? mówimy o równaniu ścian czy o małym szpachlowaniu masą przed malowaniem ?

robota, robocie nie równa i trzeba zobaczyć realia: stan ścian, inaczej jak są utrudnienia , ludzie mieszkają podczas remontu, mała powierzchnia ( więcej zachodu niż roboty ) i zależy od struktury malarskiej : inaczej zwykła emulsja, akryl inaczej struktury szlachetne, np. stiuco weneckie itp...
jeszcze inna kwestia , udziwnienia - tu taki kolor, tu inny, tu szlaczek tu dekorek


- białą farbę jako podkład stosuje się w szczególnych, określonych wyższych technikach malarskich potrzebnych do uzyskania efektów o wysokim standardzie i jakości wykonania , są to raczej techniki nie stosowane w standardowych M- ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

To zależy od stanu ścian, nikt ci nie powie bez oceny naocznej ile weźmie za malowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka cena za malowanie?

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego monitoringu lub systemu alarmowego, to polecam Wam sprawdzić stronę https://ivel.pl/k159,systemy-alarmowe-powiadamianie.htmll , gdzie znajdziecie ofertę sklepu internetowego IVEL. Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org