poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

witam,
Przepraszam ze pisze na taki temat ale musialam to zrobic. Moze osoba, która zleciła lub jest kierownikiem - pomysłodawca postawienia na jednym z pasów na ul. Zawadzkiej słupka na studzience, ktory ma informowac o wadzie w drodze. Drogi Panie czy znakując w taki sposób taką wade MYŚLAŁ PAN O ZAGROŻENIU JAKIE może wynikac z takiego oznakowania czy tylko Pana pracownik zrobil to bez przemyślenia ???!!!!! Jadąc za kolumną samochodów lub nawet za jednym z samochodów tym pasem oznakowanie tego typu nie jest wogóle widoczne i moze spowodowac kolizje lub nawet spowodowało ? Sama dzisiaj bylam w takiej sytuacji kiedy jadac z malutkim dzieckiem w ostatniej chwili (gdy pan przede mna zmienil pas ruchu) zabaczyłam słup na srodku drogi i wyhamowałam po czym za mną kolumna samochodów również ledwo wyhamowała nie powodujac na szczescie kolizji . Jestem pewna ze takich sytuacji dzis bylo wiecej. LUDZIE pomyslcie zanim cos zrobicie ? Panie zarzadzajacy drogami kontroluj to co jest robione na drogach ! Czemu ludzie sa tak bezmyslni ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Czy nie lepszy byłby białoczerwony płotek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Popieram!! Wracając wieczorem, zobaczyłem słupek w ostatniej chwili, dobrze że udało się wyhamować i ominąć. Słupek nie oznaczony, stojący za wzniesieniem. Droga jest już dziurawa jak ser. Może zarządcy czekają na budowę centrum handlowego, którego właściciele wyremontują ten kawałek ul. Zawadzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Wypadek w tym miejscu to tylko kwestia czasu ! Ale oczywiście winą będzie nadmierna prędkość kierowcy !!!??? Panie zajmujący się tym odcinkiem zmień oznakowanie lub napraw to jak najszybciej (chociaż wątpię w to że to zostanie zrobione w najbliższych dniach) !!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Kwesta czasu. Jak coś stoi na środku drogi to prędzej czy pużniej ktoś w to wjedzie ! Sam mało co go nie rozjechałem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Co za debile zarządzają naszym miastem... :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

zamiast naprawic zapadniętą studzienkę to oni słupek postawili. a ta dziura to nie od dziś i nie od wczoraj. pogratulować tylko pomysłowości i zaradności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Dobrze, że gruzem dziury nie zasypali tak jak to robią na szosie do mężenina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Zgrozo, dobrze ,ze nie mam samochodu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Nie bójmy się słów. Ten. kto to postawił jest rzeczywiście debilem do kwadratu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Słupki na drodze są ostatnio modne w Podlaskim:))))))
Tvn24 tez to wie po emisji materiału z drogi Łomża-Mężenin;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Nie mogę tylko jednego zrozumiec jak ludzie myślą jak wysokie jest ich IQ oraz czy posiadaja jakąś wyobraźnię zajmując niektóre stanowiska oraz wydając polecenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

jak się jeździć nie umie i przepisów się nie zna to się tak ma i się zwala najlepiej na kogoś, prawym pasem się jeździ, a nie zakuźwia po lewym i to z dzieckiem, powinni Ci odebrać prawa rodzicielskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

nie przesadzajcie, ten słupek widać już z daleka. dzisiaj rano jechałem i zdążyłem zmienić pas ;P a co do słupka, postawili go pewnie na moment, bo chłopaki nie nadążają robić wszystkiego na raz, zapewne za pare dni wezmą się za tą studzienkę. nie ma co przeżywać, na pewno ją zrobią a i tak ją będziemy omijać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

słupek wczoraj postawiono, a ta z wysokim IQ już zdezorientowana na drodze i panikę sieje bo jej wyobraźnia zawodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

jechales rano-bylo jasno, ja wczoraj jechalam wieczorem, byl polmrok, latarnie jeszcze sie nie swiecily i zapewniam cie, ze nie widzialam tego slupka, maz tez, tak jak wspomniala Pani wyzej w ostatniej chwili samochod jadacy przed nami zmienil pas gdyby nie to, ze na prawym nikogo nie bylo i moglismy wykonac bardzo szybki manewr to pewnie pojechalibysmy z tym slupkiem dalej tym samym pasem, co za idiota zamiast zalatac ta dziure i postawic PLOTEK! postawil mini slupek? Kiedy w koncu ludzka glupota osiagnie apogeum i naucza sie w koncu robic te drogi, jak nie slupek to napierdola zwirku, ze sypie sie jak jasna cholera nawet przy 30/h. Łomża to jest chyba najgorsza wies, napierdalaja *** wie na co te niby fontanny, a ja do domu musze jechac slalomem, bo albo dziury albo zapadniete studzienki,
urzedasy ptrzestancie krasc i ciagnac kase dla siebie i zrobcie chociaz raz cos dla swojego miasta, dziury na drogach,zero imprez,tylko kuzwa biedronki i telebiny, to juz ludzkie pojecie przechodzi kolo dworca na kazdej stronie skrzyzowania te jebane telewizorki, niedlugo do kazdego osiedla beda biedronke stawiac, a potzadnej galerii to nawet moje prawnuki sie nie doczekaja, bo sie latami o kawalej ziemii beda klocic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

tez dziś mało na niego nie wjechałem, ten kto to postawił niema mózgu w głowie tylko powietrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

http://4lomza.pl/index.php?wiad=22046

dzisiaj mają ją zrobić ,ciekawe czy się wywiążą z obietnicy ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

"Niespodzianka na ul. Zawadzkiej"

haha nie wierze tragedia w mieście, słupek na ulicy, ale inne miasta i wsie muszą się śmiać z tej strony 4lomza.pl, żeby taki artykuł wstawiać jajca

chyba z komendo się pokłóciliście, że innych sensacji nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

A ten słupek to migającego czubka nie powinien mieć przypadkiem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Jechałam dzisiaj ulicą Zawadzką w kolumnie samochodów.Zdążyłam wyhamować i zmienić pas.Pan, który jechał za mną niestety nie zdążył i wjechał na ten słupek i wpadł na krawężnik.Pewnie uszkodził samochód.Zgroza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

to musiał ostro zapier....ć, jednym słowem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze ;P a mógł chłop jeździć.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

już płotek postawili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

To było do przewidzenia;))

M@ster - nie ustawili ograniczenia więc w czym problem. 50 mógł jechać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Czesio - postawiłeś słupek, wygłupiłeś się, co co udowodniono, więc już nie pyskuj, tylko zabieraj ten słupek, póki nie było nieszczęścia

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

ta dziura jest tam od tygodnia, a słupek stoi pieknie za wzniesieniem, jechalam wczoraj późnym popołódniem nie szybciej niż 60 i w ostatniej chwili go zauważyłam. Najlepiej poustawiać słupki, bo taniej niz naprawiać ;) za polo była taka dziura obok chodnika że można było koło urwać, po 2 tygodniach postawili słupek po kolejnych dwóch zasypali jakimś gruzem i póki co dziury nie ma ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Brzeczyszczykiewicz ja nie widzę żadnego problemu. słupek stoi a nawet płotek, zwężenie jezdni a łomżyniacy aferę robią że jeden pas im zabrali, tragedia. wystarczy jechać i patrzeć na drogę a nie na dziewczyny przechadzające się po chodniku ;P jakby jechał przepisowo 50km/h na pewno by zobaczył ten słupek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

ale płotek stoi od teraz, wcześniej go nie było;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

brzydula jak ledwo wystajesz z za fajery to se poduszki podłóż i będziesz wsio widziała, a słupek stał na wzniesieniu, badania wzroku to wy robili czy za świniaka prawka podostawali ? bo ja go widziałem już na przejściu z lorda do sawy, z sawy do lorda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

No i postawili płotek :) jakby nie mogli wczoraj o tym pomyśleć. Szkoda słów............
Zgadzam się z tobą lauracrow1 "urzedasy ptrzestancie krasc i ciagnac kase dla siebie i zrobcie chociaz raz cos dla swojego miasta, dziury na drogach,zero imprez,tylko kuzwa biedronki i telebiny, to juz ludzkie pojecie przechodzi kolo dworca na kazdej stronie skrzyzowania te jebane telewizorki, niedlugo do kazdego osiedla beda biedronke stawiac, a potzadnej galerii to nawet moje prawnuki sie nie doczekaja, bo sie latami o kawalej ziemii beda klocic"

tu odzywa się nasza frustracja całą tą sytuacją w Łomży. Taka głupia sytuacja przedstawia to jaka Łomża jest i jacy ludzie tu pracują i wydają polecenia. Tak bedzie dalej jesli w urzedach na stanowiskach beda siedziec osoby bez kwalifikacji, wiedzy i pomysłów wkręcone do pracy przez znajomych !!! Nie bedzie imprez bo nie ma osób, które umieją takie imprezy organizować i na nich zarabiać. Miasto ma potencjał i ludzi jednak ci ludzie mają ograniczone pole działania. Trzeba robić wszystko z własnej kieszeni aby w Łomży działo sie lepiej, aby byly imprezy. Będą dziury bo lepiej wydać na fontannę niż na drogi. Powiem wam ze w Łomży są ludzie z pomysłami, którzy mogą zmienić tą sytuację jednak oni pracują w sklepach jako sprzedawcy lub siedza na bazrobociu w ciągłym poszukiwaniu pracy przeglądając ogłoszenia na 4lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

Gosiu, są takie osoby, ale nie mają dojścia do tego by pracować na takich stanowiskach, aby chociażby mądre decyzje podjmować, czy imprezy organizować. Są ludzie, którzy mogliby z powodzeniem pracować - zarządzać oświatą, i innymi działkami, ale jak mają się dostać na te stanowiska, skoro stanowiska są obsadzane hmmm tak jak w przypadku oświaty - z "klucza"?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słupek ul. Zawadzka do zarządu dróg !!!

tak, dokladnie wkrecaja w biznesy cale rodziny i kreca na boku, tylko same staze i staze, jak czlowiek ma znalezc normalna prace nawet na zlecenie, bo juz nie spomne o umowie o prace skoro w kazdej firmie czy wiekszym przedsiebiorstwie co pol roku wymianka stazystow, ja rozumiem, ze moze niekazdego stac na pracownika ale litosci...
napierdzielili na starym rynku na kopce siana i wszyscy sie z tego smiaja, jaka to wizytowka dla naszego miasta? A tak wogole to lomza ma jeszcze prawa miejsckie czy juz spadla do rangi wsi? Kurde dzisiaj w Zambrowie impreza jutro tez, a w Łomży? Jedyna rozrywka to lody wloskie w niedziele na starym rynku ...Aj szkoda gadac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org