sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kurs Fryzjerstwa

Czy ktoś oriętuję sie gdzie w Łomży, badz okolicach ktoś prowadzi kursy fryzwiersta , Proszę o jakie kolwiek inforacje. Dziekuję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs Fryzjerstwa

W salonie A&K na Dmowskiego prowadzono taki kurs.

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs Fryzjerstwa

Ośrodek Kształcenia Kursowego na ul. Woj. Polskiego 113 w Łomży, mają swój salon, w którym szkolą uczniów od siebie ze szkół (dokładniej ze szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku pracy) i kursantów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs Fryzjerstwa

Kormoran..... sama mam ten problem...
Zaara dała Ci wskazówki...ale raz, że drogo, poza tym, znam dziewczynę, która po tym kursie tak naprawdę szczotką do układania włosów nie potrafiła się posługiwać. :(
W Łomży niestety nie znajdziesz.... Ja wybrałam NIESTETY.. Białystok... zawsze bliżej niz do warszawy. :)
Powodzenia życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs Fryzjerstwa

Chciałabym zauwazyc ,że to jest nauka która ma na celu zdobyć wymarzony zawód i w przyszłości móc np.się z tego utrzymać i dlatego kosztuje równie dobrze mozna iść bezpłatnie do zawodówki nic się nie nauczyć lub po zawodówce obierać ziemniaki albo wałki w szufladzie układać ,bądż jeżdzić do białego płacić za dojazd i pozornie się uczyć ,przecież nikt nie będzie sobie za darmo konkurencji robił nie uważasz??? Dobra nauka zawsze w cenie każdy kto się doszkala w tych czasach płaci to logiczne nic za darmo!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs Fryzjerstwa

kursy frajerstwa organizowane sa przez FORUM

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org