piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zespół Model na wesele.

Planuje ożenek, więc szukam zespołu. Czy ktoś z forumowiczów był na weselu z wymienionym w temacie zespołem? Będę wdzięczny za uwagi i recenzje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

ja bylem na jednej z zabaww i ja osobiscie polecammm PROFESIONALISCI W SWOIM FACHUU.....zabawa byla przednia mimo tego ze jestem mlody i krecoo mnie inne rozrywkii ale poo chwilowymm przelamaniuu bawilem sie dobrze do bialego rana:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

polecam ten zespół, byłem na weselu z ich udziałem i było gites zabawa i oczepiny bardzo fajnie prowadzone



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

Polecam.Grali u mego syna na weselu.Super goście.Profesjonalni i kulturalni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

się nie podobają, jakieś do dupy są, wyglądają bardziej na jaki boys band dzast5 fajfy podniecaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

Bawiłam się ostatnio na weselu i właśnie grał zespół MODEL. Muzyka była najrozmaitsza i za to duży plus... Grali również między stołami by rozruszac gości, za to im się chwali. Przerwy robią wtedy gdy goście mają na stołach ciepłe dania :) A oczepiny też są dosc ciekawe!! Ogólnie zespół bardzo dobry i nie drogi, bo chyba ok. 2300 zł. Polecam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

Zespół, jak zespół. Wszystko grają w stylu dance i disco polo. Nie zatańczysz walca, tanga, ani nie przytulisz się do partnerki w tańcu. Jeden wielki łomot. Biesiady mają krótkie, chociaż facet na akordeonie potrafi fajnie zagrać.
Nie czepiam się oczepin, te są fajne i śmieszne. Ostatnio bawiłem się przy zespole Aplauz. Grali lepiej, mają bardziej urozmaicony repertuar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

co to jest zespol model?

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół Model na wesele.

dauna ;C

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org