piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Witam Państwa,

jestem z Warszawy i będę zdawał w Łomży egzamin na prawo jazdy.

Czy możecie Państwo polecić jakiegoś dobrego instruktora, konkretną szkołę nauki jazdy? Tylko zależy mi na konkretnym nazwisku, kogoś sprawdzonego.

Dziękuję i pozdrawiam

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

idz do szpitala super babka wyrwala mi 8 tak ze nic nie czulam bardzo miła i na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Oj Nata... pobłażliwość to czasem dobra cecha, więc trochę delikatniej :) w pewnym sensie to też jest o uczelni przecież :D

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Jeżeli chodzi o firmy specjalizujące się w dochodzeniu odszkodowań to na pewno nie polecam firmy Futura, sąsiadka miała z nimi poważne problemy, a jak potraktowali innych klientów nie wiem i nie chcę oczerniać. Mojemu bratu natomiast pomogła inna firma. Aby uniknąć posądzenia o kryptoreklamę nie podam tutaj danych firmy. edzia68 - Jeżeli Cie interesują to podaj adres email a ja wyśle Ci je.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

no własnie Nata o uczelni to na stronie jest:)

Wiola dzieki:) i kazdy jest ciekawy na swoj sposob:D wiec nie pisz tak o sobie:D

Omania staruszko:) ja nigdy nie bede stary he:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

chojny wygrywają jeżli chodzi o jedzenie, lokal średnio podoba mi się po remoncie ale jedzenie super polecam tez kotlet dewolay z pieczonymi ziemniaczkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

olivka-2010, ile kosztowało Cię usunięcie tych 2 zębów w Bodencie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Pierwszą restauracją która go zaczęła serwować jest na przeciw Caritasu na Rybakach i mnie tam najlepiej smakował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Podbijam.
Czyżby nikt nic nie wiedział?
A może po prostu nikt nie miał potrzeby korzystać z porady takiego lekarza? Niemniej zdrowia wszystkim życzę.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Ja mam zadzwonić z informacją dla Pana/i czy też To Pan/i chcę pomóc autorowi tematu w dochodzeniu swoich praw ;) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

gluszkwski jest dobry raz i go nie ma bez bolu i niespodziewanie to sie nazywa chirurg szczekowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

Zobacz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

French i to Anna są najlepsi dlatego ich wystawia.

po za tym JULA niestety się źle zaprezentowała ostatnio pod względem wyglądu - fryzury itd.

Może to ją wszystko tak wykańcza ,za dużo dla niej na raz i widać po dziewczynie ,że wcześniej lepiej dużo wyglądała,a może to kwestia ubioru odpowiedniego i fryzury?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester wydziału propagandy PZPR-pis. Ile mandatów za nieprzestrzeganie prawa.

beauty lashes faktycznie pożyteczna ciekawostka, nic tylko w ciążę zachodzić i zęby leczyć :D a tak na poważnie to dobrze ze to napisałaś - bo pewnie mało osób o tym wie :)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org