sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezes sądu z nadania Ziobry zatrudnił swych synów.

napewno z nas kazdy zna komedie "Graczykowie Bula i spola" A GLOWNY AKTOR Wawrzecki jest synem Wawrzeckiego , ktory zostal starcony za machlojki miesem w sklepach na terenie W-wy! wiec ilu jest takich "wawrzeckich"???! a ja GDZIE BYLA INSPECJA SANITARNA Z LOMZY???!!!!!!!!!!!!!!

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes sądu z nadania Ziobry zatrudnił swych synów.

wtedy płacz a co ma być



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes sądu z nadania Ziobry zatrudnił swych synów.

dom ok 200 m2
Dzięki za info
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes sądu z nadania Ziobry zatrudnił swych synów.


Pamiętaj jednak o doprowadzeniu gazu " z nitki " do domu , zależy od odległości a koszty są dość spore,

nie wymieniasz dyszy , tylko palnik !



santreo , bzdury piszesz , robiłem u siebie to wiem ,
gazownia Ci tego nie odbierze jak to zrobi kowal , a palnik nie jest taki drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes sądu z nadania Ziobry zatrudnił swych synów.

santreo

Piszesz dużo nie zastanawiając się nad tym CO piszesz ,

jak to nie udowodnią , wszystko zależy od odpowiedniego podejścia i tego czy będą chcieli .

W dokumentach są faktury zakupu , od kogo i jakie ilości , jak się wytłumaczą co z tym zrobili , gdzie to jest , czy gdzie to zostało zutylizowane ?

Są biegli sądowi , eksperci w tej branży , są normy technologiczne . Jeżeli nie używali TEJ soli , to muszą przedstawić żródło zakupu i faktury na sól spożywczą . Produkowali bez ?
Można to obliczyć orientacyjnie i dołożyć domiar . Są odpowiednie służby i instytucje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes sądu z nadania Ziobry zatrudnił swych synów.

Nie laptop ,komputer pc stacjonarny 2 rdzeniowy tylko się zastanawiam czy sprzedać z dyskiem czy bez

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org