piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

Osobiście uważam, że tylko firma, która zajmuje się organizowaniem obozów i zatrudnia instruktorów z doświadczeniem. Sam jak byłem młodszy to jeździłem na takie obozy i żaden szkolny wyjazd pod okiem Pana od w-f nie da tyle co jazda pod okiem ludzi którzy spędzają na nartach całe sezony a nie 7 dni w roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

Brzydsi hmm to kwestia gustu, ale gorsi? To byłby wręcz absurd :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

Kawa na ławe napisał:


Mój kolega z pracy prowadzi obozy narciarskie, jak coś to mogę namiary podać.

Kawa na ławe


A kolega to prowadzi jako kto?? Tak jak wyżej napisałem musi być faktura naa obóz żebym z socjalnego zwrot dostał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

zeby nie faceci to bys teraz pisala paltykiem po piachu:) wszystko wynalezli mężczyźni i takie sa fakty bezdyskusyjne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

czyli stwierdzam ze kobieta nie rozumie tego co czyta przynajmniej niektora:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

do kaligulik: to fajną masz panne skoro uśmiecha się do innych i chyba to nie był zwykły uśmiech skoro chłopak jej teraz szuka :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

Tak tak. Nie denerwuj sie. Dokladnie jest jak mowisz. Zapytam mojego faceta czy da ci pare rad. Samiec alfa jak sie patrzy :-) z takim nigdy nie jest nudno i takiego faceta wam kobietki polecam:-) adamosxx. .. Napewno kiedys dorosniesz i priorytety ci sue zmienia :-) ps. Ja tu chcialam z kobietami dyskutowac :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

Andy C. . On nie jest narcyzem, mysle ze to bardzo zakompleksiona osoba walczaca z samym soba.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

Takos. Przynajmniej mamy obraz naszego zacofanego spoleczenstwa w takiej dyskusji. Wstyd i ganba!

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

i moze poznamy jakies nowe słowo jak "ganba"

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

a wg mnie to wlasnie Adam stworzyl ewe z kawałka zebra. a ty jestes babą czy kobietą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czym będzie zajmowała się pani Muzyk gdy przegra wybory ?

miedzy nami jest taka roznica ze ja pije kawe z kim chce a wy szukacie na forum kto z wami wypije jakas lure hehe, aleze wzgledu na moj ugodowy charakter tez nie doleje oliwy do ognia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org