poniedziałek, 28 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

to jest chore że Prezes Pis składa kwiaty pod pałacem !!

Chciał pochowania na Wawelu to niech tam swoje uroczystości organizuje.. Zamiast się jednoczyć i wszystko razem to jakieś cyrki wyprawia. i dzieli Polskę. Tak jak Świętej Pamięci prezydent zamiast lecieć 7 kwietnia z premierem chciał pokazać się sam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

Witam ile kosztuje sprzedasz starego akumulatora na skupie złomu liczy sie go na kilogramy jakos????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

Słyszałeś może o kolumnach Firmy JBL? uwierz mi LDM nie mają podlotu do nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

i tu też się zgadzam większość starszych ludzi nie ubliżając nikomu ma renty emerytury i dla nich teoretycznie jest bez różnicy czy rządzi ten czy tamten i tak dostaną pieniądze od ZUS a zawsze chodzą głosować po kościele bo ksiądz tak kazał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

HEJ na wstepie napisze że wiem ze byly takie tematy ale oprocz cosmeo nic konkretnego tam nie wyczytalam! czy jest w lomzy jakas konkurencja??? bo cosmeo dosyc drogie w porownaniu z innymi miastami! wiec gdzie w lomzy znajduja sie jeszcze maszyny VACU?? poprosze o konrety bo w necie nic nie mozna znalezc o Lomzy! ;/ z gory dzieki za odpowiedz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

Dokładnie, ja nie zamierzam odbierać nikomu głosu ale starsi ludzie po przekroczeniu pewnego wieku są naiwni i w pewnym sensie tracą świadomość, tak jak nieświadomi sytuacji są bardzo młodzi ludzie tak i bardzo starzy. Nie chcę ich wykluczać ze społeczeństwa wręcz przeciwnie mam do nich wielki szacunek, jednak tak jak mówię, powinna być też granica w drugą stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

Mam 17 lat (jestem dziewczyną ) i jak w temacie - pilnie poszukuję pracy na te wakacje, przynajmniej na miesiąc (niby dopiero kwiecień a wiem, że w tamtym roku czerwiec to było za późno). Nic sprecyzowanego, bo jak zawsze w Łomży bardzo z tym krucho, a roznoszenie ulotek po domach czy truskawki są całkowicie nieopłacalne, bardziej interesuje mnie konkretna miesięczna praca w wyznaczonych godzinach (cokolwiek - od pomagania w restauracjach/kawiarniach do układania ciuchów czy pakowania jogurtów...)
Bardzo proszę - jeżeli wiecie gdzie jest możliwość takiego zatrudnienia - napiszcie. (propozycje pracy też mile widziane, jeżeli ktoś jest w stanie - mój e-mail widoczny).
Już widzę masę prześmiewczych odpowiedzi, ale zawsze warto próbować ;)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Maryja wydało oświadczenie - nie otrzymaliśmy nawet złamanego grosza od Skarbu Państwa....

To ja też się chyba zapiszę do was:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org