Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 30 listopada 2022 napisz DONOS@

REKRUTACJA - Dodatkowy nabór do PSM I stopnia

W związku z tym, że zostało odrobinkę wolnych miejsc na niektórych instrumentach, PSM I stopnia ogłasza dodatkowy nabór do szkoły. Preferowane są następujące instrumenty: klarnet, fagot, obój, kontrabas, organy, trąbka, sakshorn, puzon, waltornia, tuba. Wypełnione dokumenty należy składać w Sekretariacie do 17 czerwca. Badanie przydatności planowane jest na 18 czerwca od godziny 11.00. O dokładnym harmonogramie badań kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Druki dokumentów do pobrania w zakładce "rekrutacja". ZAPRASZAMY !!!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę