Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 czerwca 2022 napisz DONOS@

Uwaga! Fryderyk! Pilne!

Ponieważ mamy dziennik elektroniczny, cieszy fakt, że coraz więcej rodziców i uczniów korzysta z niego w sposób, który pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. Jednak chcieliśmy zwrócić uwagę na jeden problem. Wielu nauczycieli poprzez Fryderyka zadaje prace domowe, przesyła nuty uczniom, itd. UWAGA !!! Te prace są do odbioru tylko z konta uczniowskiego!! Rodzice na swoich kontach nie widzą tych prac (RODO), a jeżeli mają nawet informację, nie są w stanie ich podejrzeć. Dlatego prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o dopilnowanie tego, aby uczniowie logowali się na swoje imienne konta, gdyż niektórzy z nich nie realizują prac domowych już od miesiąca! Proszę o poważne potraktowanie problemu. W wypadku kłopotów służymy pomocą.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę