Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 czerwca 2022 napisz DONOS@

Koniec ferii.

Od poniedziałku 18 stycznia rozpoczynamy naukę. Niestety - nadal jest to nauka zdalna. Zgodnie z zaleceniami naszego ministerstwa spróbujemy uruchomić naukę stacjonarną z instrumentu dla klas pierwszych szkoły muzycznej I stopnia. Będziemy się starać, aby każde dziecko z klasy pierwszej miało przynajmniej raz w tygodniu lekcję z nauczycielem w "realu". Pozostałe lekcje nadal będą odbywały się zdalnie. Dotyczy to także wszystkich lekcji z teorii. Plan lekcji stacjonarnych należy uzgadniać ze swoim nauczycielem instrumentu !!! Klasy dyplomowe - w przypadkach rzeczywiście niezbędnych (konkurs, zbliżający się egzamin, itp) będziemy próbowali zorganizować konsultacje stacjonarne. Decyzja o niezbędności takich konsultacji leży w gestii nauczyciela instrumentu. Apeluję o udział w zajęciach zdalnych i realizację zadawanego materiału. Wiemy, że nie wszystkim odpowiada ta forma zajęć, ale jeżeli nie ma innej możliwości.... W przypadkach wątpliwości prosimy o pilny kontakt z nauczycielami. Nie bójmy się. Pytajmy. Na pewno pomogą. Nie odkładajmy wszystkiego na potem, tylko realizujmy na bieżąco - będzie łatwiej. Nadal na terenie szkoły obowiązują bezwzględny nakaz używania maseczki i dezynfekcja rąk. Mimo wszystko życzymy jak najbardziej owocnej nauki i jak najszybszego powrotu do normalności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę