Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 czerwca 2022 napisz DONOS@

Nowe rozporządzenia ! ! ! UWAGA ! ! !

Od 9 listopada do odwołania cała szkoła pracuje zdalnie. Kontakt z nauczycielami możliwy jest w zależności od posiadanej, wspólnej z nauczycielem platformy. Prosimy również o korzystanie z Fryderyka, gdzie wielu nauczycieli teoretyków umieszcza materiały, bądź linki do nich. Przy pomocy Fryderyka można również przesyłać zwrotnie prace do nauczycieli ( w sekcji:prace domowe). W przypadku kłopotów z logowaniem prosimy o kontakt ze szkołą. W przypadku niemożności kontaktu prosimy o informacje do sekretariatu - spróbujemy pomóc. Przypominamy, że praca zdalna aczkolwiek nie zastąpi w pełni lekcji stacjonarnych, jest również oceniana, a nieuczestniczenie w niej niesie ze sobą konsekwencje w postaci nieobecności i nieklasyfikowania. Dlatego prosimy gorąco o kontakty ze swoimi nauczycielami i włączenie się w nauczanie zdalne nawet, jeżeli nie daje nam ono pełnej satysfakcji ze zdobywanej wiedzy. Biblioteka jest czynna, ale ze względów bezpieczeństwa prosimy o kontakt telefoniczny. Nuty zostaną udostępnione w formie skanu, lub wydrukowanej kopii (do odbioru w holu szkoły). Życzymy dużo zdrowia.

Dyrektor
so, 24 października 2020 18:24
Data ostatniej edycji: pt, 12 lutego 2021 20:23:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę