Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 maja 2022 napisz DONOS@

Lista uczniów przyjętych do PSM

Poniżej jest do pobrania lista uczniów przyjętych do szkoły muzycznej. Przy tworzeniu listy uwzględniono wyniki badania przydatności i egzaminów wstępnych a także możliwości organizacyjne szkoły. Jest to aktualnie szczyt możliwości szkoły w tym roku szkolnym ze względu na obowiązujące limity. W przypadku rezygnacji któregoś z kandydatów, na jego miejsce wchodzi automatycznie osoba z listy rezerwowej (odpowiedni instrument). Jeżeli nie będzie zmian, to lista "uprawomocni się" 14 sierpnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę