Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 04 października 2022 napisz DONOS@

Szanowni rodzice! Drodzy uczniowie!

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Roku niełatwego, w którym musieliśmy zderzyć się z nową rzeczywistością i nauczyć się pracować inaczej niż dotychczas. Muszę przyznać, że mimo trudności udało się to większości uczniów. Czas przeznaczony dotychczas na dojazdy do szkoły i na spotkania w gronie rówieśników spora część z Was, drodzy uczniowie, przeznaczyła na doskonalenie swojej gry. Stąd wielu z Was osiągnęło większe postępy, niż w "realu". Gdyż podstawą sukcesów w muzyce jest mozolna, systematyczna praca. Pamiętajmy o tym w czasie nadchodzących wakacji. Odpoczywając, nie dajmy odpoczywać swoim instrumentom. Przerwanie treningu czy to w muzyce, czy w sporcie , powoduje utratę formy i duuuży krok do tyłu. Życzę Wam dużo zdrowia, dużo odpoczynku i tego, abyśmy w dobrej formie spotkali się we wrześniu. Część z Was spotkała się z nauczycielami, żeby odebrać świadectwa. Ci, którzy tego nie zrobili, mogą odebrać świadectwa w sekretariacie szkoły. Pozdrowienia kieruję także w stronę rodziców, którzy w tych niełatwych czasach umiejętnie wspierali swoje dzieci. Dzięki Wam wejście w nową rzeczywistość dla wielu uczniów było w ogóle możliwe. Jeszcze raz życzę udanych wakacji. Dyrektor Szkoły.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę