Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 03 października 2022 napisz DONOS@

Rekrutacja - nowe informacje, zaświadczenia lekarskie

Trwa nadal przyjmowanie zgłoszeń. Przyjmujemy zgłoszenia do 15 czerwca. Sam proces rekrutacji jest już przygotowany, ale czekamy na zezwolenie odpowiednich władz w celu jego "odmrożenia". Wtedy natychmiast się z Państwem skontaktujemy. Jesteśmy gotowi zarówno do rekrutacji online, jak również "w realu". W każdej sytuacji będą Państwo mieli wyznaczoną godzinę (tak jak u lekarza, czy fryzjera). Zapewniamy bezpieczne warunki badania przydatności, jak również egzaminów wstępnych do klas starszych i PSM II stopnia. Doszedł jeszcze jeden dokument do wypełnienia (dotyczy tylko PSM I stopnia). Zamieszczony jest do pobrania poniżej. Jeżeli mają Państwo trudności z dostępem do lekarza pierwszego kontaktu, będzie możliwość napisania oświadczenia o niemożności dostarczenia zaświadczenia na badanie przydatności , ale dokument zgodnie z rozporządzeniem MEN musi do nas trafić do września. Życzymy dużo zdrowia i jeszcze odrobiny cierpliwości.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę