Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 września 2022 napisz DONOS@

Muzyk pierwsza klasa

W odbywającym się w dniach 26-27 października w Olsztynku VIII Regionalnym Konkursie "Muzyk pierwsza klasa" bardzo dobrze wypadli nasi uczniowie. III miejsce w II grupie wiekowej zdobyły Aniela Wojciechowska i Maja Wronowska. Wyróżnienia w tej grupie zdobyli także Antoni Filipiuk, Marek Jankiewicz i Giacomo di Stefano. W grupie zespołów kameralnych III miejsce wywalczył zespół w składzie: Antoni Filipiuk, Giacomo di Stefano, Michał Waniewski i Aniela Wojciechowska. Wszyscy uczniowie- soliści są uczniami Pani Urszuli Gosk i Pana Henryka Marszałka. Zespół kameralny pracował pod kierunkiem Pana Henryka Marszałka. Wszystkim laureatom,wyróżnionym i ich nauczycielom składamy szczere gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę