Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 sierpnia 2022 napisz DONOS@

DZIEŃ OTWARTY

28 kwietnia 2018 r. (sobota) w Państwowej Szkole Muzycznej w Łomży będzie DNIEM OTWARTYM. Już o godz. 10:00 będzie można wysłuchać krótkiego koncertu, na którym będzie można zobaczyć różne instrumenty ale także i orkiestrę szkolną. Po koncercie zapraszamy do klas. Każdy chętny będzie mógł zobaczyć, jak wygląda lekcja w szkole muzycznej i kontynuować oglądanie instrumentów. Będzie można zadawać dużo pytań, na które odpowiedzą kompetentni nauczyciele, ale także i dyrekcja szkoły. A na końcu będzie można otrzymać kwestionariusz i zgłosić chęć zapisania się do szkoły muzycznej (dla tych którzy taką decyzję zechcą przemyśleć jest na to czas do 18 maja 2018 r.) ZAPRASZAMY !!!

Dyrektor
pon, 23 kwietnia 2018 06:00
Data ostatniej edycji: pon, 23 kwietnia 2018 11:04:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę