piątek, 22 czerwca 2018 napisz DONOS@

Wyniki III Makroregionalnych Spotkań Instrumentów Dętych

Zakończyły się III Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.

Jury w składzie:

- prof. Zdzisław Stolarczyk

- mgr Maryla Limanowska

- prof. Krzysztof Langman

- prof. Bogdan Ocieszak

po wysłuchaniu blisko 90 uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

 

I Kategoria

I miejsce -  Zaorski Aleksander   - PSM I  st. w Giżycku - saksofon

II miejsce - Filipkowska  Anna  - Zespół Szkół Muzycznych w Ełku - klarnet

III miejsce - Suchowierski  Wojciech  - Zespół Szkół Muzycznych  im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku - klarnet

- Paciorek Adrian  - Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach - trąbka

- Klisz Dawid       PSM I stopnia w Gołdapi - trąbka

Wyróżnienia:

- Jarzyło Mateusz -  PSM I i II st. w Łomży-filia w Kolnie

- Skupska Katarzyna   - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

- Guszczanowski Kacper – Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach – filia w Olsztynku

- Wysocka Weronika  - PSM I i II st. w Suwałkach

- Szulc Oliwia      - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fr. Chopina  w Olsztynie

- Szkatuła Katarzyna   - Zespół Szkół Muzycznych w Ełku

- Kucińska Julia  - Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

- Wieczerzak  Małgorzata - Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

- Kania Paweł Krzysztof - Zespół Szkół Muzycznych  im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku

 

II Kategoria

I miejsce :

- Gosk Oliwia Hanna - Zespół Szkół Muzycznych  im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku - obój

- Babiasz  Julia - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fr. Chopina  w Olsztynie – flet

II miejsce:

- Hołubowicz Bartosz - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie - saksofon

- Romanowski Kornel - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie - saksofon

- Górska Maria - Zespół Szkół Muzycznych  im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku - obój

- Panas Magdalena - Prywatna Szkoła Muzyczna I st. nr.2 w Białymstoku – flet

III miejsce:

- Podstolski Igor – PSM I i II st. w Łomży - klarnet

- Surel Norbert – PSM I i II st. w Łomży – saxhorn altowy

- Kruwelski Mateusz  - Państwowa  Szkoła Muzyczna I st. w Olecku – saksofon

wyróżnienia:

- Zakrzewski Mateusz - Państwowa Szkoła Muzyczna  I st. w Kętrzynie

- Sobecki Bartłomiej - Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach

- Zubowicz   Adam  - PSM I st. w Giżycku

- Ulikowska Martyna  - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

- Sokół Dawid  - Zespół Szkół Muzycznych  im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku

- Matys Amelia - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fr. Chopina  w Olsztynie

- Łazowski  Hubert - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Kilara w Siemiatyczach

- Serafin  Dominika – PSM I i II st. w Łomży

- Przestrzelska Magda – PSM I i II st. w Łomży

- Wądołowska Gabriela - Zespół Szkół Muzycznych w Ełku

 

III Kategoria

I miejsce :

- Dołgań Stanisław - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fr. Chopina  w Olsztynie – puzon

II miejsce:

- Gałka Klaudia - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie - saksofon

- Małs Julian -  PSM I i II st. w Łomży - trąbka

- Penpicki Emil - Zespół Szkół Muzycznych  im. I. Paderewskiego - PSM I st. w Białymstoku - saksofon

- Kalupa Weronika - Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  Im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie - saksofon

III miejsce:

- Kuczyńska Magdalena - PSM I i II st. w Suwałkach - obój

- Kulmaczewska Dominika - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie - klarnet

wyróżnienia:

- Pliś Mikołaj  - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fr. Chopina  w Olsztynie

- Jagoda Pliszka - Państwowa Szkoła Muzyczna I  i II st. im. Z. Noskowskiego

- Miłowski Szymon  - Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

- Rozmysłowska Aleksandra  - PSM I st. w Gołdapi

- Jeleniewska Wiktoria - Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

- Sztabiński  Józef        - PSM I i II st. w Suwałkach

- Szczęsna Patrycja  - Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

Gratulujemy!!!!!

Na IV Spotkania zapraszamy wiosną 2018 roku...

Dyrektor
nie, 24 kwietnia 2016 17:03
Data ostatniej edycji: śr, 08 czerwca 2016 14:39:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę