Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

II Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych

Rozpoczynają się 14 kwietnia o godz. 9:00 i odbywać się będą w Auli PSM w Łomży. Weźmie w nich udział 115 uczestników z prawie wszystkich szkół muzycznych regionu płn-wschodniego. Reprezentowane będą prawie wszystkie instrumenty dęte. Oceniać wykonawców będzie Jury w skladzie: dr hab. Zdzisław Stolarczyk, dr Anna Jundziłł, dr Wojciech Dunaj i dr Mariusz Niepiekło - muzycy o olbrzymim doświadczeniu praktycznym i pedagogicznym. To, że Spotkania mogą się odbyć zawdzięczamy sponsorom: firmie MONTMAY - dostawcy internetu Tsunami, sklepowi muzycznemu KAM-I, firmie SONAROL i firmie Roboty Ogólnobudowlane - konserwacja zabytków - Andrzej Wszeborowski. Zmagania konkursowe potrwają do godziny 19:00 we wtorek 15 kwietnia.

plakat
plakat
Dyrektor
nie, 13 kwietnia 2014 23:12
Data ostatniej edycji: śr, 23 kwietnia 2014 12:55:43

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę