Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu z Zasad Muzyki

Zakończył się II Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki. Jury ogłosiło werdykt: I miejsce ex equo: - Małgorzata Namiot z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Białymstoku (nauczycielka - mgr Joanna Cieślik – Klauza) - Michał Dawidziuk z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Warszawie (nauczycielka - mgr Agnieszka Mroczek) II miejsce: - Aleksandra Steczkowska z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie (nauczyciel - mgr Marcin Pałka) Trzeciego miejsca nie przyznano.

Jury podkreśliło wysoki poziom wiedzy uczestników.

 

Poniżej do pobrania pełna lista wyników i materiały konkursowe wraz z kluczami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę