Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Drukarnia Kamil Borkowski

Drukarnia Kamil Borkowski jest sponsorem wielu materiałów poligraficznych wykorzystywanych przez szkołę. Są to m.in. druki dyplomów, zaproszenia, plakaty, papier firmowy i wiele innych wykorzystywanych przy okazji okolicznościowych koncertów, warsztatów i jubileuszy. Pomoc drukarni i Państwa Borkowskich pozwala uświetniać i promować wiele imprez szkolnych, o których nikt nie wiedziałby bez odpowiedniej oprawy. Składamy wielkie podziękowania w imieniu całej społeczności szkolnej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę