Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Spotkanie metodyczne dla nauczycieli instrumentów dętych blaszanych

18 marca w godzinach 10:00 - 18:00 w Auli PSM I i II st. w Łomży odbędzie się spotkanie metodyczne dla nauczycieli i uczniów insttrumentów dętych blaszanych „Metodyka nauczania gry na instrumentach dętych blaszanych - aparat gry i techniki oddechowe” prowadzone przez znakomitego puzonistę, świetnego metodyka i pedagoga - dr Zdzisława Stolarczyka z Akademii Muzycznej w Krakowie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - naprawdę warto!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę