Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wiwat akordeon!

06 marca 2012 r. odbyły się w Grajewie IV Regionalne Konfrontacje Akordeonowe. Bardzo dobrze wypadli w nich uczniowie naszej szkoły. - III miejsce w kategorii I zdobył Szymon Zubrzycki przygotowany przez mgr Mirosława Kotelczuka. - W kategorii II Marcin Konopka przygotowany przez mgr Wiesławę Staniszewską zdobył I miejsce, a wyróżnienia otrzymali Joanna Dąbrowska (mgr Stanisław Morawski) i Krystian Kurkowski (mgr Mirosław Kotelczuk). - Patryk Mariak przygotowany przez mgr Mirosława Kotelczuka uzyskał wyróżnienie w kategorii III. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę