Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Koncert "Wielkiemu Polakowi"

16 października 2011 r. odbył się koncert w ramach VII Jesiennego Festiwalu "Sacrum et Musica" z okazji 11 Dnia Papieskiego i 33 rocznicy powołania Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. Było to możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich wykonawców i ich nauczycieli. Szczególne podziękowania należą się probosczowi parafii pw Św. Andrzeja Boboli ks. kanonikowi dr. Andrzejowi Popielskiemu który przyjął nas z niezwykłą serdecznością i udostępnił kościół na czas prób i koncertu.

Dyrektor
nie, 16 października 2011 21:59
Data ostatniej edycji: nie, 16 października 2011 22:09:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę