Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

I Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki

Konkurs odbędzie się 19 kwietnia 2012 r. w PSM I i II st. w Łomży. Bardziej szczegółowe informacje w poniższych dokumentach do pobrania. Informujemy, że baza noclegowa jest wyszczególniona na ostatniej stronie regulaminu. Dla uczestników Konkursu i ich opiekunów promocyjne ceny noclegów oferuje Hotel Gromada przy ul. Rządowej 1a Sponsorami Konkursu są m.in. firma "SONAROL - okna i styropian z Jedwabnego", "Imperiał" W. Wałkuska, "Roboty Ogólnobudowlane. Konserwacja zabytków. Andrzej Wszeborowski", firma"BŁYSK - usługi komunalne". Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy. Sponsorem głównej nagrody jest firma "SONAROL - okna i styropian z Jedwabnego". Na konkurs wpłynęło dotychczas blisko 50 zgłoszeń z 24 szkół z całego kraju. O godzinie 14:00 w dniu 18 kwietnia dr Barbara Stencel poprowadzi Seminarium „Twórczość Fryderyka Chopina na lekcji kształcenia słuchu i zasad muzyki”. Na Seminarium zapraszamy nauczycieli - opiekunów uczestników Konkursu. UWAGA !!! Prośba do ewentualnych sponsorów. Prosimy o wpłaty na konto: Rada Rodziców przy PSM I i II st. w Łomży nr konta: 44 1020 1332 0000 1202 0027 3136 (z dopiskiem: "Konkurs z Zasad Muzyki")

Dyrektor
śr, 28 września 2011 09:34
Data ostatniej edycji: so, 21 kwietnia 2012 08:36:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę