Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Lista rezerwowa PSM I stopnia


Lista rezerwowa:

 

-  Modzelewska Anna

-  Godlewska Daria

-  Tomaszczyk Paulina

-  Stejna Anna

-  Stpiczyńska Mariola

-  Bandach Martyna

-  Koszykowska Kamila

-  Linko Mateusz

-  Świderski Piotr

 

Kandydaci z tej listy zdali bardzo dobrze badanie przydatności, ale zabrakło dla nich miejsca na wybranym instrumencie ze względu na  możliwości organizacyjne szkoły. Aktualnie są jeszcze miejsca na klarnet i wiolonczelę i na te instrumenty szkoła może przyjąć jeszcze dwóch kandydatów. Zapraszamy wszystkich z listy rezerwowej do ponownego przemyślenia wyboru instrumentu.

 

Wszystkich z powyższej listy prosimy  o kontakt ze szkołą w dniach 10-15 września. Na początku roku szkolnego  zdarzają się rezygnacje, co powoduje, iż mogą zwolnić się miejsca na wybranych instrumentach.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę