wtorek, 15 października 2019 napisz DONOS@

Absolwenci PSM II stopnia w Łomży

Absolwenci PSM II stopnia w Łomży

 

1984

Chludzińska Wiesława – akordeon
Gawroński Piotr – akordeon
Karpiuk Wioletta – fortepian
Korona Mirosław – akordeon
Łoś Bogdan – flet

 

1985

 

1986

Artemiuk Anna – klarnet
Bagińska Elżbieta – akordeon
Ciborowska Anna – fortepian
Karpiuk Mariusz – akordeon
Kotelczuk Mirosław – akordeon
Zielińska Elżbieta – altówka

 

1987

Dłużniewski Mirosław – trąbka
Igielski Jarosław – gitara
Korytkowska Joanna – altówka
Krupa Jacek – flet
Suchodoła Piotr – gitara
Szymański Jacek – śpiew
Witkowski Krzysztof – klarnet
Zieliński Andrzej – akordeon

1988

Chętnik Janusz Tadeusz – puzon
Chomicz Urszula Grażyna – fortepian
Laskowska Elżbieta – altówka
Serdyńska Marta – fortepian
Tomaszewicz Andrzej – skrzypce
Witkowski Janusz – trąbka

1989

Ciborowska Iwona – wiolonczela
Łoniewska Ewa – fortepian
Siwek Agata – fortepian
Skawski Ireneusz – akordeon
Stankiewicz Beata – skrzypce

 

1990

Borawska Cecylia – gitara
Gajdziński Wiesław – saksofon
Gancarz-Piejdak Małgorzata – gitara
Jakubowski Dariusz – akordeon
Krajewski Adam – gitara
Obrycki Mariusz – akordeon
Paduch Tomasz – akordeon
Sokołowski Andrzej – gitara
Tracz Krzysztof – trąbka
Waśko Marta – akordeon

1991

Białobrzeski Jarosław – puzon
Gromadzka Elżbieta – flet
Hołubowicz Jolanta – akordeon
Milewska Dorota – flet
Popławska Marzanna – akordeon
Ramotowski Daniel – puzon, akordeon
Szenk Aleksandra – fortepian

1992

Czartoryski Sebastian – trąbka
Górtatowska Agnieszka – skrzypce
Kowalewski Adam – kontrabas
Mielechowicz Agnieszka – fortepian
Stańczyk Tadeusz – puzon
Wejs Sylwia – wiolonczela
Wiski Sylwester – trąbka
Włodkowski Artur – klarnet
Wronowski Robert – altówka
Wybraniak Ireneusz – akordeon

 

1993

Barcewicz Elżbieta – flet
Bąkowska Hanna – skrzypce
Dziedzic Bogusław – fortepian
Kosińska Agnieszka – fortepian
Rybicki Andrzej – puzon

1994

Bielicka Agnieszka – fortepian
Brożyna Anna Izabela – fortepian
Gaś Jarosław – perkusja
Leszczyńska Anna Maria - fortepian
Saniewska Edyta – fortepian
Szczechowski Jacek – trąbka

1995

Bąkowska Jolanta – fortepian
Czochański Jarosław – saksofon
Grzelecki Sebastian – klarnet
Karpowicz Grzegorz – trąbka
Kowalik Bogdan – kontrabas
Kozera Anna Natalia – fortepian
Kryńska Małgorzata Karolina – fortepian
Mydłowski Przemysław Józef – wiolonczela
Sadłowska Monika – altówka
Synow Magdalena – altówka

 

1996

Dąbrowski Piotr – klarnet
Grodzka Ewa – klarnet
Konopka Kamil – fortepian
Pawelczyk Joanna – flet
Sulkowski Piotr – trąbka

 

1997

Chmielewska Barbara – fortepian
Czerska Anna Maria – flet
Grzybała Joanna – gitara
Jadacki Adam – trąbka
Kalinowska Małgorzata – altówka
Karasiewicz Agnieszka – wiolonczela
Prusinowska Agnieszka – fortepian
Ruda Katarzyna – flet
Świetlik Tomasz – akordeon
Żulikowska Olga – gitara

 

1998

Murawska Izabella – fortepian
Nadolna Beata Anna – fortepian
Pomichowska Mirosława – fortepian
Przystańska Monika – fortepian
Rabczyńska Marta – flet
Rożniatowska Agata Elżbieta – akordeon
Rutkowski Karol – klarnet

 

1999

Bogucka Agnieszka – klarnet
Pakosińska Karolina – fortepian
Sierzputowski Wojciech – klarnet
Śledziewska Dorota – wiolonczela
Toczyłowska Renata – fortepian
Woleńska Katarzyna – gitara

 

2000

Kryspin Piotr – akordeon
Mocarski Bartłomiej – akordeon
Nitkiewicz Bartosz – skrzypce
Puławski Marcin – saksofon
Zugaj Jan – skrzypce

2001

Dubowski Sławomir – klarnet
Kęsik Anna – flet
Mieczkowska Anna – fagot
Młynarczyk Agata – wiolonczela

 

2002

Borusiewicz Kamil – trąbka
Falkowska Magdalena – fortepian
Kamińska Monika – skrzypce
Łada Roman – akordeon
Mieczkowski Mariusz – gitara
Perkowski Dawid – klarnet
Żłobiński Tomasz – puzon

 

2003

Jarzyło Artur – saksofon
Klocek Przemysław Zbigniew – klarnet
Marzęcka Ludmiła – wiolonczela
Swajda Tomasz – perkusja
Zeszut Maciej – klarnet

 

2004

Boguska Żaklina – skrzypce
Borkowski Michał – akordeon
Czajkowski Michał – fortepian
Gawryluk Jarosław – akordeon
Marusiak Andrzej – skrzypce
Nierodzik Magdalena – skrzypce
Olchowik Michał – akordeon
Szabłowska Marta – skrzypce
Wieremiejewicz Marek – perkusja

 

2005

Błoński Michał – trąbka
Duda Justyna – fagot
Kulczyńska Alicja – gitara

2006

Korona Łukasz – skrzypce
Kowalczyk Marcin – fortepian
Niska Izabela – klarnet

 

2007

Gliński Krystian – klarnet
Grądzka Anna – flet
Kotelczuk Olga – skrzypce
Lipski Paweł – fortepian
Żłobiński Piotr – perkusja

2008

Borusiewicz Maja – skrzypce
Malewska Elżbieta – fortepian
Obrycki Michał – gitara
Selerowski Adam – klarnet
Staniszewska Magdalena - skrzypce

2009

Knapkiewicz Michał – tuba
Knapkiewicz Małgorzata – fortepian
Lewiarz Piotr   - trąbka
Lipski Marek   -  fortepian

 

2010

Bajno Paulina - saksofon
Chylińska Agata - klarnet
Gorczyca Krzysztof  - puzon
Jasionowski Paweł  - saksofon
Okołowicz Julia - wiolonczela
Parzych Agnieszka  - klarnet
Rutkowska Maja - wiolonczela
Żelechowska Agata – fortepian

 

2011

Komorowski Piotr  - akordeon
Konieczny Jakub  - gitara
Mariak Kamil - gitara
Szymkiewicz Magdalena – altówka
Szabłowska Justyna  - wiolonczela
Wszeborowska Patrycja  - altówka

 

2012

Biłda Aleksandra   -  skrzypce
Bućko Ziemowit  - gitara
Dąbrowska Bogumiła - skrzypce
Jankiewicz Mateusz  -  akordeon
Malinowska Katarzyna  - wiolonczela
Niedzielski Emil  - trąbka
Skrodzka Weronika   - wiolonczela

 

2013

Chaberek Wioletta   - skrzypce
Kowalczyk Albert  -  fortepian
Kowalczyk Tomasz - gitara
Lewiarz Adela - skrzypce
Lipski Łukasz - skrzypce
Markowska Olga - wiolonczela
Maciejewska Aleksandra  - skrzypce
Przystępski Dawid -  altówka
Zeszut Mateusz   -  trąbka

2014

Domalewska Katarzyna     - skrzypce
Ejsmont Aleksandra    -   obój
Jastrzębski Mateusz  -     akordeon
Łepkowski Mariusz   - perkusja
Markowska Martyna   -  altówka
Przystępski Dawid    -   klarnet
Rogińska Aleksandra   -  fortepian
Szabuńko Piotr  -  akordeon
Szymańska Anna   - klarnet
Wądołowska  Emilia   -  klarnet
Węgrowska Karina    -  skrzypce
Żaroffe  Mateusz    -   gitara
Godlewska Paulina   -  klarnet
Jamiołkowska Ewa    -  saksofon
Sulkowska Alicja  - perkusja

 

2015

Dąbrowski Marcin     -    klarnet
Jurczak Katarzyna     -    fagot
Kadłubowska Urszula   -  obój
Rydzewska Weronika    -  gitara
Tarnowska Alicja     -  wiolonczela


2016

Archacka Natalia         -     skrzypce
Baczewska Anna           -     obój
Korona Małgorzata        -   fortepian
Ramotowski Artur        -   puzon
Samordak Magdalena     -   skrzypce
Stańczyk Michał            -   puzon

2017

Dąbrowski Dawid       -    trąbka
Jurczak Marcin          -    akordeon
Klimaszewski Kajetan    -    fagot
Konopka Marcin         -    akordeon
Rogiński Kamil        -    akordeon
Załęcka Karolina       -     flet


Dyrektor
so, 25 października 2008 13:25
Data ostatniej edycji: so, 11 listopada 2017 22:49:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę