Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 maja 2022 napisz DONOS@

UWAGA uczniowie i rodzice

Dyrektor cz, 13 maja 2021 16:04

Poniżej umieszczamy zaproszenie na webinaria i warsztaty. Wszystkie informacje w dokumencie, który można pobrać poniżej. Zgłoszenia tylko do 14 maja.

Inga Wawrzynkowska - Sukcesy w pandemii

Dyrektor cz, 13 maja 2021 16:00

Nawet w czasie pandemii nasi uczniowie nie przestają uczestniczyć w konkursach - oczywiście organizowanych online, co nie umniejsza ich rangi czy znaczenia. I tak w konkursie ISCART INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION który odbył się w kwietniu w Lugano (Szwajcaria) Inga Wawrzynkowska przygotowana przez mgr Monikę Zarzycką zdobyła I miejsce w kategorii instrumentów smyczkowych uzyskując 99 punktów na 100 możliwych. Gratulujemy Indze i życzymy dalszych sukcesów !

Akordeoniści też zdobywają nagrody..

Dyrektor cz, 13 maja 2021 15:25

Spora ilość uczniów naszej szkoły lubi występować na scenie koncertowej lub brać udział w konkursach. I nie powinno to nikogo dziwić, gdyż przecież muzyk-artysta nawet młody wiekiem z uznania jury, uznania publiczności i miłości do muzyki czerpie siłę do codziennych wielogodzinnych ćwiczeń. Jednym z takich uczniów jest Paweł Jacak z klasy mgr Wiesławy Staniszewskiej. W XXV transgranicznym Konkursie Akordeonowym Dla Uczniów Szkół Muzycznych im. H. Malona w Raciborzu (16-17.04.2021r.) Paweł zdobył wyróżnienie. W "miedzyczasie" w XVIII Konkursie "Naujene 2021" dla akordeonistów-solistów organizowanym na Litwie zdobył II nagrodę. Wielkie gratulacje ! !

Saksofoniści z tarczą...

Dyrektor cz, 13 maja 2021 15:15

Dużym sukcesem zakończył się udział saksofonistów z klasy mgr Urszuli Gosk w II Buskich Konfrontacjach Saksofonowych (24 kwiecień 2021 r.). Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Brzóska, Maja Wronowska i Marek Jankiewicz. Wielkie gratulacje dla uczniów i ich nauczycielki oraz życzenia dalszych sukcesów życzenia dalszych sukcesów.

Dalsze przedłużenie zajęć zdalnych

Dyrektor pon, 12 kwietnia 2021 19:25

Ogłoszone zostało nowe rozporządzenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Nauka zdalna w szkolnictwie artystycznym, niestety, znowu została przedłużona. Miejmy nadzieję, że poprawa sytuacji epidemiologicznej umożliwi nam powrót do nauczania stacjonarnego jak najszybciej. Jeżeli sytuacja się nie pogorszy, spróbujemy uruchomić przynajmniej nauczanie hybrydowe dla klas pierwszych w drugiej połowie maja. Czekamy na nowe rozporządzenia. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i jeszcze więcej cierpliwości. I miejmy nadzieję - do zobaczenia wkrótce. Nowe przepisy dostępne są pod linkiem udostępnionym poniżej:

ZAJĘCIA ZDALNE do 9 kwietnia

Dyrektor pon, 22 marca 2021 00:03

Od 22 marca do 9 kwietnia włącznie szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Dotyczy to również klas pierwszych cyklu sześcioletniego. Zaplanowane egzaminy techniczne odbywają się zgodnie z harmonogramem przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk i obowiązek używania maseczek) i dystansu.

Terminy rekrutacji 2021

Dyrektor pon, 15 marca 2021 14:57

Poniżej przedstawiamy planowane terminy rekrutacji do PSM I i II st. w Łomży.

Dzień Kobiet

Dyrektor nie, 07 marca 2021 21:44

Sukces w czasie pandemii

Dyrektor cz, 04 marca 2021 08:24

W prestiżowym XV Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów im. Szafranków w Rybniku który odbył się na przełomie listopada i grudnia 2020 roku, uczennica naszej szkoły Inga Wawrzynkowska zdobyła I miejsce w grupie skrzypiec. Dyplomy uzyskały również: nauczycielka Ingi mgr Monika Zarzycka za wyróżniające przygotowanie ucznia i mgr Irena Wawrzynkowska za wyrożniający akompaniament. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uwaga! Fryderyk! Pilne!

Dyrektor pon, 15 lutego 2021 10:17

Ponieważ mamy dziennik elektroniczny, cieszy fakt, że coraz więcej rodziców i uczniów korzysta z niego w sposób, który pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. Jednak chcieliśmy zwrócić uwagę na jeden problem. Wielu nauczycieli poprzez Fryderyka zadaje prace domowe, przesyła nuty uczniom, itd. UWAGA !!! Te prace są do odbioru tylko z konta uczniowskiego!! Rodzice na swoich kontach nie widzą tych prac (RODO), a jeżeli mają nawet informację, nie są w stanie ich podejrzeć. Dlatego prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o dopilnowanie tego, aby uczniowie logowali się na swoje imienne konta, gdyż niektórzy z nich nie realizują prac domowych już od miesiąca! Proszę o poważne potraktowanie problemu. W wypadku kłopotów służymy pomocą.

Kronika czasów pandemii

Dyrektor pt, 12 lutego 2021 20:23

Z lepszym, lub gorszym skutkiem uczymy się zdalnie. Jednak nauka zdalna nie wszystkim wystarcza. Dlatego klasy I uczą się stacjonarnie, lub hybrydowo. Grupa starszych uczniów wzięła w grudniu udział w kursie muzycznym w Bremen (Niemcy). Uzyskali nowe doświadczenia, które na pewno przełożą się na postępy w ich grze. Oczywiście ta edycja kursu była online, ale następnym razem jest szansa na wyjazd do Niemiec. Więcej informacji poniżej.

Koniec ferii.

Dyrektor cz, 14 stycznia 2021 09:00

Od poniedziałku 18 stycznia rozpoczynamy naukę. Niestety - nadal jest to nauka zdalna. Zgodnie z zaleceniami naszego ministerstwa spróbujemy uruchomić naukę stacjonarną z instrumentu dla klas pierwszych szkoły muzycznej I stopnia. Będziemy się starać, aby każde dziecko z klasy pierwszej miało przynajmniej raz w tygodniu lekcję z nauczycielem w "realu". Pozostałe lekcje nadal będą odbywały się zdalnie. Dotyczy to także wszystkich lekcji z teorii. Plan lekcji stacjonarnych należy uzgadniać ze swoim nauczycielem instrumentu !!! Klasy dyplomowe - w przypadkach rzeczywiście niezbędnych (konkurs, zbliżający się egzamin, itp) będziemy próbowali zorganizować konsultacje stacjonarne. Decyzja o niezbędności takich konsultacji leży w gestii nauczyciela instrumentu. Apeluję o udział w zajęciach zdalnych i realizację zadawanego materiału. Wiemy, że nie wszystkim odpowiada ta forma zajęć, ale jeżeli nie ma innej możliwości.... W przypadkach wątpliwości prosimy o pilny kontakt z nauczycielami. Nie bójmy się. Pytajmy. Na pewno pomogą. Nie odkładajmy wszystkiego na potem, tylko realizujmy na bieżąco - będzie łatwiej. Nadal na terenie szkoły obowiązują bezwzględny nakaz używania maseczki i dezynfekcja rąk. Mimo wszystko życzymy jak najbardziej owocnej nauki i jak najszybszego powrotu do normalności.

klasa III C6 26-27 października

Dyrektor śr, 28 października 2020 19:08

poniżej plik do pobrania

klasa II C6 26-27 października

Dyrektor wt, 27 października 2020 08:38

poniżej plik do pobrania

klasa I C6 26-27 października

Dyrektor wt, 27 października 2020 08:37

poniżej plik do pobrania

Nowe rozporządzenia ! ! ! UWAGA ! ! !

Dyrektor so, 24 października 2020 18:24

Od 9 listopada do odwołania cała szkoła pracuje zdalnie. Kontakt z nauczycielami możliwy jest w zależności od posiadanej, wspólnej z nauczycielem platformy. Prosimy również o korzystanie z Fryderyka, gdzie wielu nauczycieli teoretyków umieszcza materiały, bądź linki do nich. Przy pomocy Fryderyka można również przesyłać zwrotnie prace do nauczycieli ( w sekcji:prace domowe). W przypadku kłopotów z logowaniem prosimy o kontakt ze szkołą. W przypadku niemożności kontaktu prosimy o informacje do sekretariatu - spróbujemy pomóc. Przypominamy, że praca zdalna aczkolwiek nie zastąpi w pełni lekcji stacjonarnych, jest również oceniana, a nieuczestniczenie w niej niesie ze sobą konsekwencje w postaci nieobecności i nieklasyfikowania. Dlatego prosimy gorąco o kontakty ze swoimi nauczycielami i włączenie się w nauczanie zdalne nawet, jeżeli nie daje nam ono pełnej satysfakcji ze zdobywanej wiedzy. Biblioteka jest czynna, ale ze względów bezpieczeństwa prosimy o kontakt telefoniczny. Nuty zostaną udostępnione w formie skanu, lub wydrukowanej kopii (do odbioru w holu szkoły). Życzymy dużo zdrowia.

klasa II C6 - 20-21 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:25

Kształcenie słuchu i rytmika. Poniżej materiał do pobrania.

klasa III C6 - 21-22 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:24

Kształcenie słuchu i rytmika. Poniżej materiał do pobrania.

klasa I C6 - 21-22 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:22

Kształcenie słuchu. Poniżej materiał do pobrania

! UWAGA! Klasy I-III C6 !!

Dyrektor śr, 21 października 2020 09:07

W tym tygodniu (19-23.10.2020) zajęcia z kształcenia słuchu i rytmiki odbywają się zdalnie. Kontakt z p. Dobrowolską jest możliwy przez Fryderyka (dziennik elektroniczny) i WhatsApp'a. Dla osób, które mają kłopot z połączeniem się, poniżej załączamy materiał do pobrania i realizacji. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę