niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Moja 'Twórczość' ;-)

Zapraszam do obejrzenia moich filmów z Freestylem,chciałbym ,aby większa ilość osób je zobaczyła w tym koniecznie Łomża ,możecie ocenić i komentować na youtube pod filmem lub również tutaj,jest tam kilka moich filmów,z pokazu w mechaniaku też ale słaby,mam nowe klipy wrzuce na serwer jeśli kogoś zainteresuje to wrzuce,pozdrawiam.

http://youtube.com/watch?v=H23-6c61adA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

takie nawet to takie fajne no .... lepsze niez powroty nad narew !!!!

czelsaw blacha na oko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Jest jeszcze jedna sprawa,kiedyś o tym już wspominałem,chodzi o to,że chciałbym jakoś sie rozreklamować ,bardziej ten sport rozpowsechniać bo w Polsce jest zajebiście mało znany a szkoda,w Holandii ludzie mają swoich sponsorów ogranizują turnieje we Free ,żyją tym sportem,jeśli ktoś ma jakiś pomysł fajny na reklame chetnie poczytam ;) Dzieki z góry

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

od kiedy to trenujesz bo naprawde nieźle ci to wychodzi? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

takie same spodenki jak moje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Greg jak możesz wrzuć jeszcze swoje filmiki.
Mi sie freestyle bardzo podoba ćwicze ale nie zbyt mi to wychodzi. :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Kołłataja Napisz do mnie na gadu, 654290 podrzuce Ci nowe filmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

niezłe

stanos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Dobrze Ci to wychodzi. Szacunek :-]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

to mi nie wychodzi gram to co mam opanowane,ale dzieki fajnie ze sie podoba ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Katem jestes chlopaku, masz talent. Powodzenia Ci życzę. Wyjedź w lato do Anglii czy Irlandii, ustań na ulicy zacznij pokazywać co umiesz niedość, że kasy se nieźle zarobisz to może wypatrzy cię jakiś łowca talentów. :))

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

[quote="luizfernandez"] Wyjedź w lato do Anglii czy Irlandii, ustań na ulicy zacznij pokazywać co umiesz niedość, że kasy se nieźle zarobisz to może wypatrzy cię jakiś łowca talentów. :))


Hehehe tak moge zrobić w Polsce ,jakieś grosze do 'kapelusza' ktoś wrzuci hehe,ale łowca talentów na Polskich ulicach to bardzo mało prawdopodobne,a szkoda,bo z tego sportu można by coś ładnego zrobić,a narazie szukam jakichś okazji do pokazów więc jesli ktos ma pomysł,czy impreze sportową i chce ja urozmaicić ja chetnie pogram ;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

W poscie wyżej chciałem zastosować cytat ale nie wyszło,sorry, mam prośbę do wszystkich userów, jeśli ktoś mógłby troche rozreklamować mój film i pokazać go wiekszej liczbie osób na jakimś swoim forum lub cos w tym stylu byłbym bardzo wdzięczny :) dzieki z góry za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Pomyśl o ŁKSie. Może na rozpoczęcie sezonu przed meczem na nowym stadionie jakaś pokazówka ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

luizfernandez Swietny pomysł !! Tylko musze do władz ŁKS'u jakoś dać znać,taki pokaz byłby super,dużo ludzi by zobaczyło,ogólnie masakra, musze to załatwić,dzieki za pomoc :) tyyllko jak ja to przekminie bo przeciez nie wyjde bez uzgodnienia z nikim i nie zaczne grac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

widziałem kiedyś podobne (na wyższym poziomie) pokazy w cyrku. Nie wiedziałem, że to jakaś nowa dyscyplina sportowo-rekreacyjna. W cyrku żonglerkę piłką wykonywał duet mieszany: damsko-męski oraz różne, przygodnie przygarnięte zwierzęta. W sumie jak zaobserwowałem to zwierzakom wychodziło lepiej. Myślę, że można zainteresować tymi pokazami jakiś przejezdny cyrk. Przy pewnej dozie szczęścia mogliby skutecznie zabrać w turnee nawet na kilka lat. Miejscowa gawiedź miałaby radochę i podziw wszelaki a wykonawcę tych karkołomnych popisów groszem szczodrze by obdarowali.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Masz tu chłopaku namiary na ŁKS. telefon: 0862164636 e-mail: lks@wp.pl
Nie słuchaj co ci piepszą o jakimś cyrku.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

ten o cyrku to frajer bo chciałbym kiedys ze mna w grupie i jezdzic ze mna na pokazy ale nic nie umiał i to gówniarz pseduo raperek buhehehehehe ,zdołował sie kutas !! Dzieki luizfernandez wielkie juz wyslalem maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

ŁKS odpisał,że spodobała im się moja propozycja i mój film mam załatwiony pokaz ;DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

mongołowate powtarzanie jednej cyrkowej czynności może tylko budzić śmiech. Dlaczego jesteś taki wulgarny? Czy przystoi to przyszłej gwiaździe?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Peter jak to co ja robie budzi u Ciebie śmiech to w jakim celu chciałeś załozyc ze mna grupe i jezdzic na pokazy ?? :P haha moze chciałeś rozsmieszać ludzi ?? Spiewaznie piosenek to tez powtarzanie jednej czynnosci ;)) tylko czasem smieszy ludzi bardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Słuchaj masz cos i musisz to koniecznie rozpowrzechnic. Wiem ze to jest super sport bo sam troche próbuje. Dzis bylem na pokazie chlopakow z breaka i byla tam przdstawiona po krotce histora breaka w lomzy. Na początku znalazł się pewien koles ktory zauważył jakis filmik z tym. Poszedl i poprosil dyrektora bonaru o organizacje lekcji. Jeśli bedziesz uparty i konsekwentny to uda ci sie. Popatrz teraz jest pelno malotakow co "tancza" beaka bo nasi chlopcy pokazali klase. Musisz znaleźć solidna paczke jeździc na jakies turnieje itd.
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Greg12: no dobra, poddaję się. Jak zgadłeś - kim jestem? Fakt ........ z tymi pokazami, kicha : ((


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moja 'Twórczość' ;-)

Peter zgadłem kim jesteś bo kiedyś odpisałeś mi w temacie jak szukałem paczki,a Twoja pasja jest muza a dwoch pasji dzielic sie raczej nie da ..
<A co do Eragon91 .. zauważ różnicę,Break jest popularny organizuja rozne turnieje tego tancu,a Freestyle jest praktycznie nie znany wiec zaden turniej nie ma sensu sam ze soba gral nie bede,ale rozpowszechcniac to trzeba dlatego chce Waszej pomocy zebyscie przekazali to dalej,na jakies swoje fora itp.dzieki z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org