niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kawiarnia

Witam wszystkich forumowiczów. Właśnie powróciłem do naszego pięknego miasta mam trochę gotówki zaoszczędzonej co za tym idzie jestem ciekawy co myślicie o stworzeniu kawiarni z prawdziwego zdarzenia w naszym mieście. Takiej z klimatem. O ile się orientuje nie ma takiego punktu. Co sądzicie na ten temat. Proszę o opinie. Z góry serdecznie dziękuje oraz pozdrawiam.


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

Ciekawy pomysł,chętnie bym wpadał na jakąś kawkę albo herbatę z znajomymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

...ale naprawdę dobra kawa, a nie podróbka i za przyzwoitą cenę, np taka jak z coffeheaven:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

Dobry pomysł,na dobrą kawę też wpadnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

przyzna , ze pijam czesto, zaryzykuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

W 4 pory roku można wypić dobrą kawę i herbatę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

istnieje taka struktura firmy, w ktorej wlasciciel jest odpowiedzialny od a do z , za rozwoj firly jak i jej funkcjonowanie
wyjasniam

-ksiegowosc
-plan rozwoju firmy
-jednoczesnie zmywa naczynia w kuchni
-serwuje
-przygotowuje kawe i desery
-sprzata po gosciach
-zamawia towar
- ustawia na zaplaczu

to jest mozliwe uwierzcie,
tanio zdrowo i przyjemnie , oszczedza na pracownikach i wszystkie dochody dla niego, raj na ziemi, a pieniazki... w banku rosna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

Szczebiotka raczej nie skorzystam z takiego modelu firmy. Myślałbym raczej o zatrudnieniu profesjonalnego baristy i księgowego. Co do zmywania są raczej zmywarki a nie ludzie z reszta raczej poradzę sobie sam lub z moja narzeczoną Pozdrawiam


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia



nie zapominajcie o weteranach I wojny swiatowej.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

Kawa w 4plus nie powaliła mnie na nogi. Nic specjalnego, ot dodatek do lodów. Już lepiej smakuje mi z mcdonalda.
Marzy mi się kawa w Łomzy naprawdę dobra.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

Pomysł fajny, ale dorzuć do tego duży wybór herbat (na razie chyba największy jest w Kafeterii) oraz czekolad. I jakieś ciacho domowe do tego. Przyjdę na pewno.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

placek z jabłkami, tarta jakaś - mniam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

chcesz serwować kawę w Łomży?
prędzej sprzedasz lodówki na antarktydzie. %)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

franio miedzy nami wszysro skonczone idz tam skad przyszedles, powiedzialam ci to co mialam na sercu , finito, finito



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

a na taką zwykłą kawkę zalewaną wrzątkiem w (normalnej!!) szklaneczce lub filiżance (z fuskami) to i ja bym poszła:) ha taka najlepsza:) i jeszcze żeby jakaś cicha muzyczka cicha leciała a do tego miejsca w miarę pooddzielane od innych stolików tak aby nie słyszeli mnie inni rozmówcy obok:)

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

pomysl swietny. moze sciagnij pomysl swojej kawiarenki z miejsca z ktorego wracasz. zapewne byloby to cos innego niz teraz niby jest w lomzy. w kazdym badz razie jestem kawoszem i do dobrej kawiarenki z checia przyjde, jeszcze znajomych wezme :)

kt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

dobra, szlachetna kawa, z dobrego ekspresu to podstawa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

W Łomży jest miejsce gdzie serwuja dobrą kawę i co ważniejsze,dobre espresso-Galeria Stokrotka,szkoda tylko,ze podaja tam w papierowych kubkach :( ale kawa naprawde smaczna.No ale to nie kawiarnia tylko taka dziupelka.Przydalby sie fajny z klimatem lokal,koniecznie duzy wybór domowych ciast!swieżych!jakiś lokalowy przysmak i koniecznie jakieś cykliczne imprezy.Promujcie lokalne talenty,myśle,może optymistycznie,że młodzi ludzie będą chętnie występować/wystawiać za darmo,byle mieli gdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

super pomysl, napewno bede wpadac ze znajomymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

racja, wtedy bede stalym klientem :)kurcze, ale gdzie cos takiego otworzyc?

kt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

z prawdziwego zdarzenia to w tym mieście jest bieda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

Jeśli faktycznie masz dobry pomysł to warto spróbować. Na www.iglootechnika.pl znajdziesz podstawowe wyposażenie do kawiarni, także zaopatrz się we wszystko i ruszaj! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

za dobro kawe to i trzeba dobrze zaplacic 10 -15 zl stac przecietnego kowalskiego w lomzy na takie luksusy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

szczebiotka, to **** nie biznes jak masz czas na wszystko i nie potrzebujesz pomocy, znaczy ze jest tak malo ludzi, ze sie nie utrzymasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawiarnia

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż dobrej jakości kawa, dlatego polecam Wam sprawdzić filtry do kawy oraz inne produkty z oferty tego sklepu. Moim zdaniem oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org