sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

Zastanawiam się co za idioci ogradzali plac zabaw pomiędzy blokami na ks. Janusza 14,16 i 18. Plac ogrodzony jest tylko od str. ulicy a pozostałe 2 str są pozbawione ogrodzenia. Zwierzęta mogą sobie nadal swobodnie biegać po piaskownicy w której mają bawić się dzieci. Ktoś kto to robił nie ma chyba wyobraźni. Ciężko było dodatkowo ogrodzić plac od str. trawnika i postawić dodatkową bramkę od str. bloku 18 by dzieci nie wybiegały na chodnik a z niego na jezdnię i na plac nie wchodziły zwierzęta. Jak ogradza się jakiś teren robi się to do końca albo wcale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

eeee tam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

W piaskownicy to załatwiają się głównie koty, a one i tak przejdą przez ogrodzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

Debi40 Owszem może i kot przeskoczy, co nie zmienia faktu że jak coś się robi to raz a dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

pies tez przeskoczy.. moj pies przeskakuje bez problemu 150 cm ogrodzenie a jest duzy poprostu sie wdrapuje.. ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

Zgłoś to do Spółdzielni , tutaj nikt Ci ogrodzenia nie dostawi ....

W życiu piękne są tylko chwile ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

Wiem, ze ogrodzenia nie dostawi, ale chciałam się dowiedzieć czy tylko mnie razi takie "odwalenie" roboty. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie placu zabaw na Ks. Janusza

Cześć wszystkim! Interesuje mnie temat ogrodzeń gabionowych. Czy ktoś z Was ma doświadczenie związane z ich montażem w okolicy Katowic https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/katowice/? Chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę znaleźć dobrego producenta lub wykonawcę w tej okolicy. Jakie są Wasze opinie na temat tego rodzaju ogrodzeń?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org