piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Restauracja Małgorzata nad rzeką

Uwaga Oszuści w Restauracji Małgorzata na zjeździe naprzeciwko wordu. Miałam przyjemność tam pracować jakiś czas, i zostałam tylko wykorzystana przez pracodawców tej śmiesznej restauracji, ponieważ szukają taniej siły roboczej która będzie pracować za darmo. Bo najwidoczniej nie stać ich aby zapłacić pracownikowi. Świeci pustkami. Nie polecam tego lokalu, kto nie wierzy niech tam zawita i sam doświadczy na własnej skórze jak muchy go gryzą za uszy. Menadżer jest osobą niekonsekwentną poniewąż mówi co innego a robi co innego.
Ostrzegam wszystkich! Pozdrawiam czytających :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Njlepiej nic nie robic i tysaca miec na reke netto hehehe,tez tak bym chciala ale ja musze pracowac 8-10 godzin w biurze zeby tego tysaca dostac na koniec miesaca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Tylko najgorsze bydło i nieudacznicy życiowi pracują za 1000zł miesięcznie

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Fobos, a ty rogaczu i udaczniku ile zarabiasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Fobos a jak ktoś zarabia 1200 to też jest nieudacznikiem? :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Fabos - niestety nie wszyscy maja znajomosci w tym zakichanym miescie :) takze nie masz czym sie szczycic drogi kolego;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Fobos bydlo i rogacz to ty jestes,moze zyjesz z pieniedzy od rodzicow a oni zabijaja sie za 1000 zl na miesac zeby przezyc i dla takiego jak ty darmozjada dawac,ja jak bym niemiala pracy to i za 500 zl bym pracowala,zalezy jak ciezka jest ta praca,ale w kieszeniu u rodzicow i kolezanek/kolegow nie bede siedziala,wole 1000 zl jak niemiec nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

nieznajoma43 pisze prawdopodobnie prawdę. Korzystałam z usług tej restauracji z siedzibą pod innym adresem. Faktycznie obiecuje dużo, gorzej z solidnym wywiązaniem się z umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

99% kazdego spoleczenstwa do debile i idioci sa przeznaczeni do prostych prac za 1000 zl zeby te 10 procent moglo zyc godnie

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Fobos jesteś jednym z tych 90% . Pewnie nigdy nie pracowałeś, bo staży dają kasę. Dla mnie jesteś chamem i idiotą, nie posiadającym szacunku dla ludzi, ludzi którzy muszą utrzymać się sami, bez pomocy ze strony innych. Właśnie takie chamstwo jak ty płaci ludziom po 1000zł miesięcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Faktycznie, też słyszałam, że właścicielka ma jakieś kłopoty finansowe i zalega pracownikom z wypłatami nawet kilka miesięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Małgorzata nad rzeką

Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z wyposażeniem dla gastronomii, to polecam Wam sprawdzić stronę https://gastromania.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę sklepu gastromania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org