piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
joga w łomży?

witam ,proszę o informacje czy w Łomży prowadzone są zajęcia z jogi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

Niestety są, niedawno była reklama na 4lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

Jeżeli jesteś osobą wierzącą, to nie pakuj się w to, bo już nie jedna osoba potrzebowała pomocy egzorcysty, po "relaksującej" jodze. Proszę popatrz na świadectwa Roberta Tekieli na necie. Tam gość jasno i wyraźnie mówi jakie siły tam panują. Jeżeli jednak jest ci obojętne kto jest Twym panem: Bóg czy szatan, to wybór należy tylko do ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

a jakby tak jogę zorganizować jako zajęcia prowadzone przy kościele i nazwać je np. "rozciąganie mięśni" to już szatan nas nie dopadnie?

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?


Droga Kasiu!
Wybór zawsze należy do ciebie. Światy duchowe istnieją niezależnie od Twojej woli i niezależnie od tego jak je nazwiesz i w jakim miejscu. Ćwiczenie jogi nawet w kościele ma ten sam skutek. Budynek kościoła sam w sobie nie ochroni Cię przed tym. Szatan nie pyta się, czy ty masz świadomość tego, co robisz. Ty mu otwierasz furtkę, a on zaciera ręce z radości. Posłuchaj świadectw ludzi, którzy to przeszli. Wpisz takie nazwiska, jak Robert Tekieli, czy Marcin Boczek i posłuchaj. Twoja wola, co dalej z tym zrobisz. Życzę zawsze dobrych wyborów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

Osoby ktore po jodze trafiaja do egzorcysty maja i tak duzo szczescia w nieszczesciu.
Gorzej jak sa pozostawione same sobie i nie wiedza gdzie szukac pomocy.
Zlo ma tak wiele twarzy :-( np ten z pozoru niewinny kotek hello kity.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

Joga jest w centrum Anamed na ul. Jatkowej i w Centrum 4 plus, wejście od Al.Legionów nad Open Finance w pon, wt, czw i pt. od godz 19.

Komentarze co do jogi są grubo przesadzone, można ćwiczyć i być człowiekiem wirerzącym, jeśli ktoś twierdzi inaczej, znaczy to, że jest człowiekiem słabej wiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

akalina!

Porozmawiaj z jakimkolwiek egzorcystą powie Ci to samo na temat jogi. Chyba egzorcyści nie mogą być ludźmi słabej wiary, bo tym samym nie mogliby pomagać
osobom zniewolonym.
Dużo rzeczy można robić i nie widać od razu tego zła, które powoli wyrasta w twojej duszy. Niestety jak już go dostrzeżesz, to powrót do normalności bywa czasami bardzo ciężki.
Szatan często zaczyna swoje uwodzenie od pozornego "dobra" i małymi kroczkami obrabia twoją duszę, a my sami, bez pomocy Chrystusa nie jesteśmy zdolni sami sobie poradzić z nim.
Cieszę się, że jesteś osobą tak mocnej wiary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

malwa 3355

czy byłaś kiedyś na jodze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

Zasiegnelam trochę informacji. Rzeczywiście joga to odmiana indyjskiej religii... jakieś takie wierzenia kabaly magia i inne cuda na kiju. Racja, katolikom i nie przystoi medytowanie w celu wyrwania się z kręgu reinkarnacji. Jednak jak rozumiem to co my odczytywalismy pod haslem joga to po prostu ćwiczenia rozciągające i dotleniajace . Myślę ze zamiast jogi kluby fitness powinny po prostu organizować takie zajęcia i robić sklony i wyprosty bez tej niepotrzebnej nam filozofii . Pozdrawiam

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

dokładnie, joga to nie tylko "rozciąganie" ale z ćwiczeniem jogi wiążą się różnego rodzaju medytacje i to one są tą największą furtką dla szatana. Wszystko wywodzi się z buddyzmu. Wystarczy trochę poczytać na ten temat.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

wszystko zależy od człowieka, jeśli chce zmienić wiarę, to zmieni, nie potrzebuje do tego jogi. Mamy XXI wiek, świadomie dokonujemy wyborów.

Samo czytanie książek ( teoria) to za mało by oceniać coś, czego się nie doświadczyło, poza tym są różne rodzaje jogi, z medytacją i bez niej, a jeśli nie chcesz medytować, możesz się w tym czasie modlić, zastanowić się nad swoim życiem, rodziną, nikt Cie nie zmusza do innej formy, to jest forma wyciszenia, która po gonitwie życia codzinnego pozwala zebać myśli

Na marginesie, czytałam książki, o których mowa wyżej, nie zachwiały moją wiarą, bo albo się wierzy, albo nie. Dodam jeszcze,że jestem katoliczką praktykującą na co dzień , a nie od święta, joga mi niczego nie zaburza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

Bardzo dziękuję za info .Oczywiście chodziło mi o zwykłe ćwiczenia ,natomiast jeśli chodzi o wiarę to jestem pewna, że żadna forma ruchu nie ma na nią wpływu .Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: joga w łomży?

Polecam LegeArtis - Szkoła Jogi, Ajurwedy i Języka Angielskiego
Adres: al. Legionów 40 f, 18-400 Łomża


---
https://artykuly24.wroclaw.pl/joga-klasyczna-koszalin/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org