niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podziękowania :)

Święto o wdzięcznej nazwie Walentynki to nie tylko okazja, by wyznać komuś skrywane uczucia, ale również, by komuś za nie podziękować. ,,Merci, że nie jesteś tu\" - korzystam dziś z tego jedynego w roku dnia i składam stokrotne podziękowania mojemu byłemu. Eks - skarbie, dziękuję Ci:
- za dożywotne wyleczenie mnie z choroby zwanej miłością (tak, tak, miłość jest wpisana na listę WHO chorób związanych z zaburzeniami psychicznymi)
- za odzyskane poczucie bezpieczeństwa ( w zdrowym związku to ono jest podstawą, a nie afrodyzjaki i koronkowa bielizna)
- za powietrze w domu bez powalającej domieszki wysokiego stężenia przetworzonego chmielu i/lub żyta
- za świadomość, że gdy jestem w pracy, mój zwierzak nie zwiedza w tym czasie klatki schodowej, bo jakiś podpity półgłówek, wychodząc kolejny raz po ,,tylko jedno piwo\" nie zauważył, że czworonóg też wyszedł
- za herbatę, do której nigdy więcej nikt mi nie napluje w pijanej złości
- za wyłączność na pilota do telewizora będącą gwarancją błyskawicznego przełączenia którejś tam części komedii o nierozgarniętych policjantach na film, w którym żarty są na poziomie wyższym niż gimnazjalny
- za brak odgłosów dobitnie sugerujących, że jedzenie smakowało - przez Ciebie nazywanych swobodą, a przeze mnie brakiem podstawowych zasad dobrego wychowania
- za zmniejszenie wysokości comiesięcznych wydatków na życie, a opłacanych tylko przeze mnie (do tej pory byłam święcie przekonana, że wspólny byt równa się wspólne rachunki - o, ja naiwna ...)
- za pozbycie się zażenowania, które czułam zawsze, gdy pojawiałeś się w domu ,,na bańce\", a mnie odwiedzał ktoś ze znajomych (zaraz ... to nie ja powinnam się wstydzić!)
- za to, że teraz już nigdy w drodze do domu nie męczy mnie myśl, czy przywitasz mnie w stanie wskazującym na spożycie
- za brak baterii butelek z tzw. wyższej półki, które otrzymywałeś w prezencie, co w Twoim przypadku przypominało obdarowanie zapałkami piromana
- za ciszę nocną pozbawioną odgłosów chrapania, przeplatanych mało urokliwym zestawem mlasków oraz dźwiękami przypominającymi pracującą piłę tartaczną.
Wszystkie powyższe ,,zalety\" (a to tylko ich drobna część) odkrywałeś przede mną stopniowo, co - biorąc pod uwagę wysoki początkowo stopień mojego uczuciowego ogłupienia - docierało do mnie powoli. Na szczęście dla nas obojga nic nie trwa wiecznie - Ty uwolniłeś się od takiej ,,jędzy\" i nareszcie możesz w ulubiony sposób delektować się arbuzem, a ja nie muszę już powstrzymywać się przed złapaniem widelca, by Cię nim zadziobać i nie słuchać więcej tych irytujących odgłosów zasysania owocowego miąższu (tylko mlaskanie zwierząt nie jest wkurzające). Żyj tak jak chcesz; życzę Ci znalezienia kogoś, dla kogo nie będziesz tak ciężkostrawny jak dla mnie (wybredna jestem, mea culpa ...), to może nie wylądujesz na ostrym dyżurze brocząc krwią z licznych dziurek po widelcu.
Dziękuję też za nieeleganckie rozstanie - tylko mi tym pomogłeś w spojrzeniu z dystansem na wspólnie spędzone lata oraz w szybkim wyleczeniu się z Ciebie. Wszystkie wynikające z tego bonusy dowodzą, że podjąłeś słuszną decyzję, nieświadomie przy tym uszczęśliwiając mnie, a przecież nie o to Ci chodziło, prawda ?
Twoja eks :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Gratuluję odwagi, 👏kilka kobiet mogłoby się podpisać pod tym.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Słuchać ani czytać się tego nie chce .....


Po pierwsze - widziały gały co brały, gdzie miałaś oczy? Odłożone na półkę?

Po drugie - żadnej winy po twojej stronie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Lobo, nie wiesz, jak było, nie znasz mnie, więc nie oceniaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Pszepraszam bardzo pani karolinko jest pani spaniałq kobietq rzadnych wad jak tutej napisal poprostu mogli byśmy tuszyć obiat dla nas wspulnie i całe te schabowe i bapke ziemniaczanq kotlet ziemniaki kapusta z myndyrynkami ja faktury nie faktury place księgowa 1300 zloty na światło całe te zapraszam na szkolnq

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

O kotek ja narkoman? Śmiechu warte ugułem

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Jednq reko rozpalam w piecu duzo zalet

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Organizuje święta nieswieta a on muwi że ja pasozyd

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

ŚMIECHU WARTE UGUŁEM

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

No to Panią pokarało...
Na szczęście w z normalnymi kobietami jest normalnie :)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Aro, tak, jestem nienormalna, bo chciałam szacunku, a jedynym sposobem na to było zakończenie tej imitacji związku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Pszepraszam bardzo ją sie znam na kobietach całe te i ugułem to mogę powiedzieć ze jestem maczo po prostu i kobiety mnie uwielbiajq a krzsztof to ugułem muwi ze mnie nie wypuści z hlewika po prostu całe te o pszna babka ziemniazana

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

dziwny/jest/ten/świat, ale to się nie zrobiło nagle. Widziała Pani jak to się rozwija... Trzeba było wcześniej zrobić porządek i oszczędzić kilku lat życia w nieszczęściu.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Jak ja lubię takich \"wujków-dobra-rada\"... Zaoszczędziłam, zapewniam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podziękowania :)

Outsiderka, dziękuję, i myślę, że więcej niż kilka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org