sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zgubiłem złoty łańcuszek nagroda

Dnia 27 października środa został zgubiony złoty łańcuszek z zawieszką i grawero proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 694348374

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiłem złoty łańcuszek nagroda

Nie wiem czy znalazca zwróci, ja też 2 lata temu zgubiłam w sklepie bransoletkę od kompletu /dwa rodzaje złota ...i nic. Też pisałam i niestety się nie odnalazła. Natomiast kolczyk złoty znalazłam i po dwóch latach rozmawiając przypadkiem z osobą okazało się , że jest właścicielką tego mega cennego kolczyka . Radość osoby , której oddałam znalezioną zgubę była ogromna. Myślę jednak, że to nie był przypadek ...tylko szczęście tej Pani:). Nie wiem czyja radość była większa , moja czy osoby która zgubiła, myślę, że porównywalna :). Ja zaś swojej bransoletki nie odnalazłam :( , ale idzie ze wszystkim się pogodzić. Życzę więc szczęścia i powodzenia. A nawet jeśli się nie znajdzie, to nie koniec świata. Dobro wraca, ale złe również.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiłem złoty łańcuszek nagroda

A z drugiej strony, wielu ludzi nadal sądzi że \"znalezione nie kradzione\" a tak wcale nie jest. Można sobie to stare powiedzenie wstukać w wyszukiwarkę.
Znane są przypadki, gdzie znalazca miał kłopoty po przywłaszczeniu cudzej własności.
A osobie od łańcuszka życzę odnalezienia pamiątki )

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org