wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zarobki w Łomży

Wykształcenie: wyższe
Stanowisko: sprzedawca
Płaca: 2200 brutto + premia

A Wy ile zarabiacie na swoich stanowiskach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

a co sprzedajesz i gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Ciekawy temat!
Urzędnik państwowy z 25 letnim stażem
Wykształcenie średnie i wiele wiele kursów
płaca:2500 brutto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

i tak za duzo dal urzednika ,1500 max bym dal

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie"

Jakie to polskie!!!. Ale tekst posrany, choć górnolotny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

ludzie, proszę podajcie prawdziwe wynagrodzenie.
Nie wierze ze za takie stawki pracujecie, po pierwsze to jest nie logiczne wbrew podstawowych praw do życia, ponieważ, jak człowiek może utrzymać się za takie stawki, : opłacić mieszkanie, jedzenie ,odzież , eksploatacja samochodu, rozrywki, opłaty za media, energie, gaz itp, wakacje?

Analizując to, zostaję się na minusie, tak wiec ktoś tu ściemnia, lub wprowadza w błąd ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

kur.wa mac szkoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Ale tak jest masz szkołę i staż pracy to możesz zarabiać prawie 2500 netto !! w Łomży jak na Łomże to i tak dużo w Wa-wie 3,500 zarabiają ludzie a ich nie stać na to i owo bo drożej o wiele drożej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Drożej ? To ciekawe. Chyba tylko za mieszkanie, jak musisz wynajmować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

przemek20: no nie żartuj, a co powiesz na utrzymanie za 890 zł z zasiłku 3 osób? a widzisz, da się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Witam, jestem prawnikiem i zarabiam od 5000zł i tylko w górę, dobraj nocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

i jeszcze na neta styka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

qwers123 tak malutko z wawy tyle w dzionnek maja wiec się nie chwal tyrasz u kogoś najwidoczniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

prawiczkiem czy prawnikiem ,bo 5000 to faktycznie mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

O górnych granicach pisać nie mogę, ale jest fajnie, ps. mieszkamy w Łomży a nie w Warszawie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

a ja zarabiam 1500, 100, 900

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

sredmio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

qwers123 nie ściemniaj, masz dużo klientów? ile przegrywasz spraw a ile wygrywasz? stań na przeciw dobrego prawnika z wawy, to pogadamy! pewnie by cie wcisnął w glebę a ty bys skulił głowe i wrócił do łomzy, bo tam to rózne brednie mozna opowiadac...


troche pokory człowieku, co ty wiesz o życiu prawnika no chyba, że prowadzisz same sprawy karne:D bo tam za wiele myśleć nie trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

przemek20 o jaka orjentacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

W warszawie nie zostałem tylko dlatego ze chciałem wrócić do Łomży po aplikacji, mam znajomych prawników w całej Polsce więc nie wyjeżdżaj z takimi dygresjami bo nie masz pojęcia o czym piszesz, a jak układa się w Sądzie to święta tajemnica...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

qwers123 :) Popieram!! A w Sadzie stawki sa zalezne od stanowisk i spraw prowadzacy i zalezy tez po jakiej jest sie aplikacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

stawki to normalne, przykre to ale co zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

nic tylko sie kształcić na prawnika i zarabiac gruby hajs. co nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

do qwers123 : nie szukasz sekretarki? potrzebuję pracy

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Wirażka z Pociejewa;D
3500-5000zł
Wiele wiele kursów w ZK;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

14/h+cos tam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

W Warszawie żaden przeciętny prawnik nie ma szans się wybić, bo kancelaria jest koło kancelarii. Albo masz w rodzinie prawnika, albo jesteś jednym na 1000. Wtedy możesz zarobić dobrze.
W stolicy, prawnik po studiach, bez znajomości haruje za 1800 na rękę w jakiejś przeciętnej firmie o nazwie XYZ. Osoby po studiach technicznych/inżynierskich mają szansę na bardzo dobre zarobki, o ile mają głowę na karku. Tutaj grafik/programista (STUDENT STUDIÓW DZIENNYCH!!!), który zna się na rzeczy, może zarobić CONAJMNIEJ 3000 (na rękę).



Autor: nie dotyczy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02-02-11 22:53

Drożej ? To ciekawe. Chyba tylko za mieszkanie, jak musisz wynajmować.


widzę, że nie masz najmniejszego pojęcia o życiu w Warszawie. Tutaj zwykły chleb kosztuje 4,50 więc nie tylko wynajem mieszkania jest drogi. Koszt przeciętnych zakupów w stolicy wynosi +/- 100 zł, a i tak nie kupisz wiele. Takie zakupy wystarczą Ci na kilka dni (chyba, że oszczędza się na maxa, jesz tylko tanie kotlety z Carrefoura ryż i pijesz kranówkę). W Łomży za tyle możesz zrobić pełen koszyk zakupów, w Warszawie niestety nie. Jeżeli nie wierzysz, przyjedź tutaj na pół roku, pomieszkaj, pożyj i myślę, że wtedy Twój punkt widzenia zmieni się diametralnie. Z pracą też nie jest tak kolorowo, jak się każdemu wydaje.




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Nightmare, nie tłumacz im ,bo oni i tak nie mają o tym pojęcia :) To jest banda nieudaczników mieszkających z rodzicami ,na ich garnuszku i zarabiający 800-1000zł miesięcznie w łomżyńskich hurtowniach , co potem przepuszczają w sobotę na dyskotece w Jeziorku :)
Jakbyś ich puścił na kilka miesięcy do Warszawy to każdy wracałby z podkuloną głową w samych kapciach. Ludzie bez perspektyw i ambicji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży


Wykształcenie: wyższe
Stanowisko: inwestor
Płaca: 20.000 PLN brutto/miesiąc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Fazzi, zarobki w wawie dla poniektórych mieszkańców Polski a nawet Europy to abstrakcja jeden zarabia minimum socjalne a inni kwoty kosmiczne a wrecz niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka.

jeżeli ktoś jest zorientowany w temacie to domysla sie o czym pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

nom tak, a w Łomży nawet 4lomza powoduje wzrost bezrobocia pisząc o tym. Przedsiębiorca wchodząc na ten portal pomyśli, że jak jest tylu bezrobotnych to może sobie pozwolić na rotację pracowników, a tym samym na zwolnienie obecnych pracowników. Zatrudni nowych ludzi do pracy za mniejsze wynagrodzenie, bo po co ma płacić dużo, jak tylu ludzi czeka na tzw. jakąkolwiek pracę.

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Ja chciałbym tylko napisać, że wykształcenie "wyższe" wyższemu nie równe.

Też mogę zapłacić, za "wyższe" wykształcenie u Jańskiego cz gdziekolwiek indziej i co? Nie papier się liczy, a głowa na karku.

P.S. można i w Łomży zarobić spokojnie 2800 na rękę (może i więcej), praca fizyczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

DO marcin135 CO TY PISZESZ OCZYWIŚCIE JAK JEST LATO MOŻE I MOŻNA ALE JAK TERAZ JEST SEZON MARTWY TO NA PEWNO NIE ,MÓJ BRAT MISZKA W ŁOMŻY PRACOWAŁ NA BUDOWACH NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ U KOGO ALE POWIEM TAK PIENIĘDZY NIE WIDZI A I SĄDY NIE POMAGAJĄ ŁOMŻA TO JEST DNO BEZ ŻADNYCH PERSPEKTYW DLA LUDZI MAJĄCYCH RODZINĘ ,KOLEGA PRACUJE W PIEKARNI OKRUSZEK OD 4 LAT CAŁY CZAS NA NOC I ZARABIA 1500ZŁ TAKŻE NIE PISZ BZDUR A JEŻELI JESTEŚ TAKI OBCYKANY TO CI MOGĘ WYSŁAĆ DO MOJEGO BRATA NUMER I ZAŁATW MU PRACE FIZYCZNĄ I TE PIENIĄDZE CO MÓWISZ CZYLI 2800ZŁ W ZIMĘ

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

areczek,zapisz go na maj na strzelnice,co będziesz jemu tłumaczył;) Niech podaje adres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Ja wiem, lepiej biadolić!

Jak się k* nie chce, to nic nie pomoże.

Koniec tematu z mojej strony, ja swoje spostrzeżenia napisałem, a jak ktoś jest lamą to musi z caps lockiem swoje żale wylewać.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Popieram bo zeby w łomzy lepszą kase zarobić to trzeba mieć znajomości i dobrze kombiować na lewo, bo tak normalnie jak Ci pracodawca wypłaci z wielką łaską twoją pensje to sie zyc odechciewa za takie grosz napierd*lac cały miesiąc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Ja mam zamiar wrócić z Wawy do Łomży. Nie wiem czy dobrze robię, ale za kilka miechów pakuję majdan i wracam po 8 latach. Powiem tak, że dla picu wysłałem kilka aplikacji i był spory odzew. także się specjalnie nie martwię. Jak ktoś chcę pracować to będzie pracować. Nie nikt nie opowiada o cudownej Warszawie. Różnica w kosztach życia jest tak duża, że nawet za mniejsze pieniądze w Łomży jest o tyle lepiej, że jest wszędzie blisko, cicho, czysto itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=10756

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

hmmm...w jednej firmie produkującej elementy betonowe zarabiałem przy 240h 1.700zł..zmieniłem branże i przy ok160-200h zarabiam lekko ponad2.000 na reke + dodatkowe wynagrodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Wyksztalcenie : Podstawowe
Stanowisko : Hazardzista
Płaca : - + 100 000 000 zł netto / ms

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Sraty taty.Kto ma 2 lewe ręce to całe życie będzie płakał.
Hehe lub wyjedzie do Anglii porobi na zmywaku, przyjedzie i powie ,że w anglii nie ma roboty lub ,że mało płacą.
Każdy robi to co lubi.Widocznie nie którzy lubią siedzieć i narzekać jaki to świat okrutny popijając gorącą cherbatke podaną przez scharowaną matkę.

Ogarnijcie się i zacznijcie brać życie w swoje ręce.To nie pracodawca powinien was wybierać tylko wy pracę.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

thomas to powodzenia w wybieraniu pracy w lomzy : P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Profesor,gdzie wykładasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

w jańskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

ile teraz od metra2 płacą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Tancerz na imprezach. W ciagu najlepszego miesiaca moge wyjac ponad 5000zl, a w najgorszym ok. 3000zl

Ja Ci w Dupę, Ty mi Loda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży


z wykształceniem wyższym:

22- Pracownik socjalny/ wyk. wyższe- praca socjalna, doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika socjalnego, znajomość ustawy o pomocy społecznej, mobilność, bezkonfliktowość, nieposzlakowana opinia, 1-zmiana, 1 os. 95-Inżynier budowlany lub technik budowlany /wyk. wyższe lub średnie o kierunku budownictwo, uprawnienia budowlane, 1 zmiana, 1 os.



z wykształceniem średnim:

19- Przedstawiciel handlowy/wyk. min. średnie, mile widziane doświadczenie, znajomość branży budowlanej, prawo jazdy kat. B, 1- zmiana, 1 os.

15-Specjalista ds. kadr i płac /wyk. min. średnie, umiejętność prowadzenia spraw kadrowych i naliczania płac, ok. 2 lata doświadczenia/- 1-zmiana, 1 os.



z wykształceniem zawodowym:

8-Kierowca kat. C+E (transport krajowy i zagraniczny)/ wyk. zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do przewozu rzeczy, 2 lata doświadczenia, 1 osoba

12-Kucharka/wyk. zawodowe gastronomiczne, mile widziany staż pracy/ -1 osoba, system pracy 12/24

13-Elektryk/wyk. zawodowe/ średnie elektryczne, mile widziany staż pracy, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, 1- zmiana, 1 os.

18-Operator koparko-ładowarki/wyk. zawodowe, mile widziany staż pracy, uprawnienia operatora koparko-ładowarki, 1- zmiana, 1 os.

97- Kucharz/ wykształcenie preferowane gastronomiczne, mile widziane doświadczenie w gastronomii, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, 2-zmiany, 1o

247- Barman/barmanka/sprzedawca /wyk. zawodowe/średnie, 2-zmiany, wskazana osoba mieszkająca w Łomży/ - 1 os.

246-Pracownik socjalny/wyk. wyższe o specjalności: praca socjalna, wskazane doświadczenie w pracy z osobami psychicznie chorymi./ - 1 os.

242-Fryzjer Damski /wykształcenie kierunkowe, min. 1 rok doświadczenia zawodowego/ - 1 os.



oferty pracy dla osób niepełnosprawnych:

17- Pomoc cukiernika/ wyk. podstawowe/zawodowe, stopień niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie zawodowe, 1 os.

14- Robotnik gospodarczy 1/2 etetu / wykształcenie podstawowe, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, 1-zmiana, 1os



PRZY 17 % BEZROBOCIU W ŁOMŻY KTÓRE ROŚNIE.

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

JEŻELI KTOŚ MI DA 2,500ZŁ NA RĘKĘ UMOWĘ NA CZAS NIE OKREŚLONY MIESZKANIA NIE POTRZEBUJE BO JUŻ SE KUPIŁEM JA WRACAM Z ISLANDII I Z MIŁĄ CHĘCIĄ PODEJMĘ PRACE W ŁOMŻY NAWET PIERWSZĄ WYPŁATĘ ODDAM DLA TEJ OSOBY CO MI TO ZAŁATWI TAKŻE CZEKAM NA PROPOZYCJE OD ŁOMŻYNIAKÓW PRACUJE JAKO FIZYCZNY

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

nie pracuje legalnie i nie zarabiam... pracuje nie legalanie i zarabbiam od3500 do 10000 na reke... mam najpopularniejszy zawod w polsce ktory jest kojarzony z polakiem na calym swiecie... i na neta mi styka tez o

ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

marjanoelo to dobry z Ciebie złodziej :D

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

- wynagrodzenie nie zalezy tylko od wygranych czy przegranych spraw.

jesli chodzi o wynagrodzenie - sa takze pozamerytoryczne wzgledy (czy jest sie wlascicielem danej firmy, czy tez dzieckiem wlasciciela, czy tez osoba "obca", niespokrewnioną , itp)- (czazsem tatus/mamusia majacy firme specjalnie szuka pracownika "casting na ziecia" - kiedy corka ma juz lata- ale dzieci lokalnych "decydentow" zwykle sami szybko znajduja partnerów, zwykle mlodo zakladaja rodziny, maja przystojnych małżonków - bo decyduje zaplecze finansowe, mozliowsc pracy dla siebie i malzonka)
duzo zarabia zwykle osoba ktora jest spokrewniona z kims z nadzoru -
itp
nie zalezy to od skonczonej uczelni - mozna miec tylko szk srednia - slyszalam taki cytat - jeden kandydat byl po prestizowym uniwerku , inny - po prywatnej uczelni nie cieszacej sie dobra slawa - ale komisja rzekła - "ten pan skonczył tutejsza szkołe, co oznacza ze jest patriota lokalnym" - i wybrala tego wlasnie kandydata.
kogo zechca to pochwala, a na kogo zechca - znajda naganę. wszystko można roznie ocenic.
ale jesli chodzi o lomze - to generalnie z praca ciezko. w kazdym zawodzie. to tylko opinia, inni moga miec inne zdanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

poco te lamnety podziekuje rodzicom którzy w latach 80 z hasłami solidarności o taka polskę biegali po ulicach.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Można i tyle:
http://www.4lomza.pl/index.php/index.php?wiad=22405

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

male bardzo male!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

53 odpowiedzi z czego 80% pozbawiona sensu i zgodności z tematem.
Cóż ma pomyśleć pracodawca po rozmowie kwalifikacyjnej z tą częścią ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

@Nightmare

widzę, że nie masz najmniejszego pojęcia o życiu w Warszawie. Tutaj zwykły chleb kosztuje 4,50 więc nie tylko wynajem mieszkania jest drogi. Koszt przeciętnych zakupów w stolicy wynosi +/- 100 zł, a i tak nie kupisz wiele. Takie zakupy wystarczą Ci na kilka dni (chyba, że oszczędza się na maxa, jesz tylko tanie kotlety z Carrefoura ryż i pijesz kranówkę). W Łomży za tyle możesz zrobić pełen koszyk zakupów, w Warszawie niestety nie. Jeżeli nie wierzysz, przyjedź tutaj na pół roku, pomieszkaj, pożyj i myślę, że wtedy Twój punkt widzenia zmieni się diametralnie. Z pracą też nie jest tak kolorowo, jak się każdemu wydaje.


Haha to gdzie ty ten chleb kupujesz jak tyle Cię kosztuje? No chyba ze wazy on z 2kg to moze i by wszystko tłumaczyło. Ja chodziłem po różnych sklepach i najwzwyklejszy chleb można dostać za mniej wiecej 2zł gdzie nawet w Łomży znajdą się sklepy które za tyle go sprzedają.

Ogólnie ceny żywności w Warszawie są takie same lub nawet i niższe jak w innych miastach ze względu na konkurencje. Drożej może być w sklepikach osiedlowych co jest normalne przy tak wielu marketach. W Łomży zaczyna dziać się to samo przez Biedronkę. Ceny mediów typu telefon, kablówka internet są takie same a w praktyce i tak wychodzi taniej bo masz wybór i jak się jeden dostawca nie podoba to wybiera się innego. W Łomży głupia kablówka jest wszedzie dostepna tylko jedna mimo ze w teorii działają u nas dwie duże firmy TVK. Ceny wody itp mogą być trochę wyzsze ale tego nie wiem bo nie oplacam bezposrednio. Ceny pradu sa nizsze niz w zacofanym PGE. Ceny biletów ZTM najnizsze w polsce. Ceny mieszkan to jedyne co może zabolec ale i tu mozna wykombinowac w miare tanie miejsce do zamiekszania choc na pewno na obrzezach miasta. Gwarantuje ze szybko odechce sie długich dojazdów do pracy itp i bardziej bedzie sie oplacalo doplacic wiecej za mieszkanie i zaoszczedzic czas na dojazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

wyksztalcenie zawodowe kierowca kat b 3500+premia samochod lap top i tel do dyspozycji na co dzien.i po co bylo sie uczyc???!

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

@mariusz_26. Nawet jeśli tyle zarabiasz to gratulacje a swoją drogą faktycznie tak jest że wykształcenie w żaden sposób nie gwarantuje zarobków. W firmie w której pracuje ja dostałem na okres próbny o 50% mniej niż kolega który nie miał skończonych żadnych studiów a jedynie technikum informatyczne a do tego miał prawie 2 lata doświadczenia zawodowego. I to to się właśnie liczy. Kiedyś czytałem nawet artykuł który całkowicie zmienić mój sposób patrzenia na wykształcenie. Pisano tam że ludzie którzy zaczynają wcześniej wkraczać na rynek pracy często mają większe szanse na lesze zarobki bo wykształcenie zawsze można nadrobić a cennego doświadczenie z nikąd nie zdobędziemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

dokladnie tak w ubieglym roku wrocilem z anglii gdzie tez pracowalem jako kierowca w wypozyczalni samochodow dostarczalem samochody do klientow bardzo dobrze zarabialem a kolega ktory ze mna tam pojechal byl po studiach wyzszych anglistyka czy jakos tak i czyscil samochody ktore odbieralem od klientow i zarabial o polowe mniej niz ja.za granica nie liczy sie wyksztalcenie tylko doswiadczenie i zauwazylem ze w polsce juz tez to wchodzi w zycie.

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

a co do zarobków to w Łomży zarabiałem ok 800 zł w branży hurtowni spożywczych oraz ok. 1400zł w branży informatycznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

pewnie większość z was na kuroniu siedzi biznesmeni pierdo no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Mundurowy - 3000zł netto plus raz w roku 13stka, mundurówka, wczasy pod gruszą i inne tego typu.

Wiek przed 30stką, wykształcenie wyższe mgr.
Jak na Łomżę to raczej nie jest źle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobki w Łomży

Oczywiście, że to norma, obecnie jestem na okresie wypowiedzenia w firmie będącej największym pracodawcą w Polsce, w której podstawa jest wręcz niższa od minimalnej krajowej, ale wszystko zgodnie z KP - bo doliczając \"premię\" wychodzi równe 2800 brutto A gdy przez jeden miesiąc premii nie było, był \"dodatek wyrównujący\", żeby pracownicy dostali równo z minimalną. Niestety rzadko się widzi takie sytuacje, gdy nie ma się bezpośredniej z nią styczności. Za to w nowej pracy na start zaproponowano mi taką stawkę, że aż usiadłam z wrażenia i teraz żałuję, że tak długo pracowałam za takie pieniądze
https://magazynprzedsiebiorcy.pl/ile-wynosi-najnizsza-krajowa

Przy rosnących cenach zycia oraz mieszkań trudno jest za najniższą przeżyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org