piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SZUKAM ŚWIADKÓW

Do Narodu Izraelskiego i Lobby Żydów Amerykańskich moja Prababcia Janina Chludzińska Z Łomży uratowała podczas 2 wojny św.Pradzidka i wszystkich mieszkańców Łomży zatrzymanych przez Nazistów i skazanych na śmirć i Obóz Koncentracyjny za ogrąmną oczywiście łapówkę .Pomagała również wielu Żydom co mi powiedziała 2 dni temu ciocia Maryla Chludzińska ul Szosa Zambrowska proszę przyjechać z Hipnotyzerem ciocia Maryla mówi prawdę przy okazji proszę przyjechać z pseudopisarzem Tomaszem Grosem co oczernił Polske i Polaków pisząc o Jedwabnym też poprosimy o poddanie się Hipnozie wrazie kłamst mogą być wielomiliardowe pozwy od Rządu Izraela I Lobby Żydowkiego z USA wytoczone przez Polaków i Rząd Polski Pozdrawiam ,Szalom -chyba że się dogadamy To the Israeli Nation and the Lobby of American Jews, my great-grandmother Janina Chludzińska from Łomża saved, during the Second World War, Saint Pradzid and all the inhabitants of Łomża detained by the Nazis and sentenced to death and the Concentration Camp for a huge bribe of course. She also helped many Jews, which my aunt told me 2 days ago. Maryla Chludzińska ul. Szosa Zambrowska please come with the Hypnotist Aunt Maryla is telling the truth by the way please come with the pseudo-writer Tomasz Gros who has slandered Poland and Poles by writing about Jedwabne we will also ask you to submit to Hypnosis along with a lie there may be multi-billion-dollar lawsuits from the Government of Israel and the Jewish Lobby against the USA by the Poles and the Polish Government Regards, Shalom - unless we get along-dodam że kiedyś czytałem fajną książkę Amerykański Piorun o Agencie Cia oszukanym Przez Rząd USA bo szpiegował Izrael i Mówił że Izraelscy Politycy planuja od Rządu Polskiego wyłudzić wielomiliardowe Odszkodowanie

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUKAM ŚWIADKÓW

Srogie piguły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUKAM ŚWIADKÓW

Bohdan Głos
I co masz zamiar dalej z tym zrobić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUKAM ŚWIADKÓW

Nie bardzo rozumiem o co chodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZUKAM ŚWIADKÓW

Heiko Minister Spraw Zagranicznych przyjedzie na rowerze z tłumaczem( bo Niemiaszki tak dbaja o srodowisko ekologię ,a rower najwyższe spełnia normy) napisałem kilka postów Niemieckim politykom Niemcy i ich sojusznicy Austria,Szwajcaria i Watykan są odpowiedzialni moralnie i finansowo za 2 wojne św też jestem dobrym negocjatorem i madiatorem wrazie czego wezmę moja sistre Anete Chludzińską do pomocy jest też dominująca i inteligentna moja rodzina straciła duży majątek i chcę tylko odzyskać dla siebie pieniądze i dla mojej najblizszej rodziny

korytkowski bogdan

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org