piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Farba śnieżka satynowa

Witam , szukam kogos komu zostalo troche farby sniezki satynowej (kremowa delikatnosc , piekne mysli i subtelny beż) chcielibysmy wyprobowac na probe jak to by wygladalo na scianie ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

Mi trochę zostało. Piękne myśli. Akurat na próbę. Kupiłem w pojemniku 5 litrowym. Zostało jakieś 1200 ml. Zapłaciłem 120 zł. Oddam więc za darmo pojemnik, farba odpowiednio do objętości: 28,80 zł. Z dostawą (rozumiem, że Łomża) 50,0 zł brutto. Napisz, gdzie podrzucić ?! Jeżeli zależy Ci na tych dwóch pozostałych kolorach, to zapytam kumpli. Pracują przy wykończeniach. Może coś tam mają na boku, \"na zbyciu\".


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

ona pewnie darmo szuka:)
onna , jak zostaje trochę farby, zamykamy szczelnie puszkę i przez dwa, trzy lata mamy rezerwę na zaprawki, przybrudzenia

śnieżka nie, ale np Dulux ma w ofercie próbki/testery

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

peter a mozesz podac swojego mejla odezwe sie na prywatnym?ewentulnie tu jest moj mejl anuska_185@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

Becker ma też testery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

peter mogłbys odezwac się na meila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

peter , sobie jaja zrobił ,
a Ty może jak jedna z nielicznych tu naprawdę jesteś w stanie zapłacić za próbki, większość szuka dobrze i tanio, najlepiej za darmo .
sorry żle Cię oceniłem

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

vox populi ! Dobrze czaisz, jak zwykle :)) onaaa_20 to bardzo rzeczowa dziewczyna. Pialiśmy dziś ze sobą na temat farby. Niestety do transakcji nie doszło, bo onaaa_20 jej nie zaproponowała. Poprosiła za to, żebym zrobił jej dokumentację fotograficzną remontu. Na jej podstawie mogłaby ocenić, czy farba nie jest za ciemna.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

peter, sorrki,

masz mnie za durnia ? haha na podstawie zdjęcia ktoś będzie aż tak głupi, by ocenić czy kolor/ odcień/ barwa jest właściwa - ciemna czy jasna hahaha

nawet próbki na papierze inaczej \"leżą \" ,
testery/próbki też na niewiele starczą i ZAWSZE inaczej światło gra na dużych czy małych powierzchniach ,

... kumam, że ta \"dokumentacja fotograficzna remontu \" dotyczy konkretnie jej lokalu, :)
Ty to musisz być artysta fotografik :) i nie tylko ..
chłopie, nie wierzę, że jesteś aż tak głupi,
brawo majster , nie dało się wyrwać kaski za resztówki,
to wyrwałeś za sesję foto, haha

:):) nie mogę , wybacz, popłakałem się ze śmiechu,

pozdro peter - podziwiam Cię :)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

vox populi !

cytuję Twoją wypowiedź:
\" masz mnie za durnia ? haha na podstawie zdjęcia ktoś będzie aż tak głupi, by ocenić czy kolor/ odcień/ barwa jest właściwa - ciemna czy jasna hahaha \"

No właśnie tak zaproponowała moja urocza autorka tego postu. Poprosiła mnie, abym zrobił zdjęcia pomalowanego przeze mnie pokoju i jej to wysłał !!
Oczywiście wszystko za free i bez słowa \"dziękuję\". Ale przesadziła, bo przecież są gotowe aranżacje w internecie. Zamieszczona tam kolorystyka może drastycznie różnić się od przedstawionej na moich zdjęciach !! Nie wiadomo, która bliższa oryginałowi. No cóż, to chyba takie \"babskie\" podejście do tematu. Masz rację odnośnie skali problematyki z zastosowaniem kolorów. Nie każda Pani chyba to rozumie !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

sorry, peter w takim razie zaszło nieporozumienie, tak to jakoś napisałeś niespójnie , a ja odczytałem ,
pozdro dla logicznie myślących

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

Ja poszukuje z kolei farby RAL biały połysk, potrzebuje jej dosłownie troszkę. Muszę pomalować nią jeden styrodurowy element o naprawdę malutkiej powierzchni. Gdyby ktoś był w posiadaniu takowej, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farba śnieżka satynowa

Blast zapraszam do siebie. Dam ci ile chcesz. Szkoda tylko że jesteś z Krakowa, bo więcej pod tym postem się nie wypowiesz. Link wklejonyi kasa a niego będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org