piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauka tenisa

Nauka gry w tenisa ziemnego. Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia dostosowane do umiejętności gracza (dla początkujących i średniozaawansowanych). Miła i bezstresowa atmosfera. Zapraszam.
tel. 506995573 Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Szczerze polecam! Miałam okazję trenować z Mariuszem, widać że ma pojęcie o tenisie a przy okazji naprawdę potrafi zmotywować :)
Biorąc pod uwagę łomżyński rynek chyba jeden z lepszych trenerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

No ale zareklamować się nie umie. Sam sobie pisze posty i jeszcze udaje swoje zawodniczki. Ja do kogoś takiego nie poszedłbym.
Pamiętacie tego cwaniaczka co próbował sobie szkołę jazdy zareklamować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

chyba wiem o jakiego Mariusza chodzi :)
jeżeli to Pan Mariusz S, to faktycznie i ja polecam. Za czasów średniej szkoły chodziłam do niego na tenisa i fajnie się grało, miał do dyspozycji salę albo korty wynajmowaliśmy na skejcie :) miło było poganiać Sora trochę za piłka :) o ile chodzi o tego człowieka co myślę to go pozdrawiam z tego miejsca, jeżeli nie to przepraszam :)
jakby nie było dobre czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Nie chodzi o Mariusza S. Tylko Mariusza Ch. :). A co do postu wcześniejszego to darowałbym sobie taką pseudo reklamę. Post napisała jedna z moich podopiecznych. Po nicku wnioskuje, że to Sylwia. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

3 minuty z wujkiem Google i dowiedziałam się, że Pan Mariusz uczy tenisa i w Olsztynie i w Ciechanowie i w Pułtusku i w Przasnyszu i do tego w Łomży. Chyba jest Pan Duchem Św. skoro potrafi Pan być w tylu miejscach jednocześnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Kolejne 3 minuty z FB i oto widzę, że osoba o nicku Borcz88 to zapewne dziewczyna Pana Mariusza :) Reklama nad wyraz perfidna...

A co do słów Borcz88 cytuję: "Biorąc pod uwagę łomżyński rynek chyba jeden z lepszych trenerów." To śmiech na sali... O tym Panu nikt chyba w Łomży nie słyszał i zapewne dopiero zaczyna nauczanie tenisa. Kwestia czy w ogóle ma do tego uprawnienia...
No ale życzę szczęścia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Emiśka, no i po co te węszenie ;) zepsułaś Panu Mariuszowi taką ładna reklamę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Emiśka gratuluję umiejętnego posługiwania się zasobami internetu. Nie jestem Duchem Świętym ale jakbyś zauważyła miejsca te są położone blisko siebie. Niedawno skończyłem naukę w Olsztynie i jeżeli znalazłoby się kilka osób chętnych nauczyć się tej jakże pięknej gry w Łomży to skłonny byłbym przyjechać. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Dokładnie tak ) ja również pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

"lipc-opad" nie sprzyja grze ale duzo fajnych mat. szkoleniowych : www.youtube.com/user/FYB2007?blend=24&ob=5#p/u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Myślisz o nauce tenisa? Koniecznie ćwicz i trenuj pod okiem trenera, który zna się na rzeczy. Tak się składa, że mam namiar na trener tenisa Szczecin i mogę go polecić z czystym sumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Tak z ciekawości, czy jest w mieście gdzieś tenis stołowy? Gdzie można ćwiczyć grę i się rozwijać. Jakiś klub.

Kamila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Jesli docelowo zależy Ci na turniejach, to moim zdaniem zacznij grać jak najszybciej, aby oswoić się z atmosferą i „ciśnieniem” wyniku.. nie każdy to musi.. nie każdy się do tego przyzna.. teoretycznie wszyscy przychodzą dla zabawy ale jakby mierzyć emocje na takim turnieju amatorskim, to czesto są większe niż w którymkolwiek z turniejów rangi 1000+

Zerknij sobie również na stronę sklepu
https://www.sportclub.com.pl/pol_m_Tenis-dzieciecy_Rakiety-tenisowe-dla-dzieci-i-juniorskie-17224.html

W sklepie kupisz kompleksowe wyposazenie do gry w tenisa, ubrania, pilki oraz rakiety tenisowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka tenisa

Podobno grając w tenisa można się nabawić tzw. łokcia tenisisty...
Wiadomo dotyczy to głównie osób trenujących intensywnie, także głównie dorosłych!
Niekiedy w późniejszym czasie mogę się przydać kule składane łokciowe dla kobiety i nie tylko...
Takie produkty, znajdziecie w tym sklepie https://www.artdeco.sklep.pl/k523,4-laski-ortopedyczne-inwalidzkie-kule-ortopedyczne-lokciowe.html
Dzieci oczywiście zachęcam do każdej aktywności ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org