sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szopka na ulicy

Może ktoś mnie oświecić o co chodzi co sobota przykoszarowa Zawadzka idzie procesja kilkunastu osób w asyście policji czy to jest jakaś grupa rekonstrukcyjna czy tych osób ksiądz do kościoła nie chce wpuścić ???

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Nie wiem ale wolę katolików na ulicy niż wyznawców pokojowej religii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

To prorocy lepszej zmiany, bo dobra już spakowana ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Czekaj chwilę tylko ludzie zaczną odczuwać unijne zielone opłaty to was pognają razem z Tuskiem do Berlina. Wiecznie wygłodzone k#rwy, mało, mało, mało, daj, daj, daj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Co mają opłaty do cyrku na ulicach . Co do eko uważam że to utopia a opłaty to pieniądze które kradną politycy .eko jest Europa na papierze a reszta świata ma to w d….. i się rozwija odsyłając socjalsow Do Europy .Madrosc obecnej władzy to płot na granicy nawet nie ma możliwości sprawdzić co za nim się dzieje bo stoi na granicy za płotem jest Białoruś .oowinien stać około 300 do 1000 metrów od granicy wtedy można kontrolować sytuację za płotem i reagować na to co się dzieje na granicy

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Myślę, że jest to wyjątkowa lokalna tradycja lub zwyczaj, pokedoku który istnieje od lat i ma znaczenie dla miejscowej ludności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Żyje tu ponad 60 lat pielgrzymka procesja droga krzyżowa w miescu sakrum ale nie przypominam sobie tradycji chodzenia z krzyżami po chodnikach lub ci tydzien ulicami miasta w obstawie policji .Zastanawia mnie jedynie cel narzucania wiary.wiem ze religia katolicka jest bardzo agresywna pokazuje to jej ekspansja w europie likwidacja innych wierzeń eksterminacja ludów ameryki północnej i południowej Jedno co jest pewne mimo ogromnych zasobów w krajach katolickich wszystkie prucz Watykanu są biedne

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Kolega widać postępowy i woli oglądać modlących się muzułmanów na ulicach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Procesja przy koszarach Zawadzka co sobotę w asyście policji może budzić wiele pytań. Być może jest to związane z praktyką religijną, ale również mogą istnieć inne powody. Aby dowiedzieć się więcej, warto zwrócić się do lokalnych władz, kościoła lub samych uczestników procesji, aby uzyskać pełniejszy kontekst i zrozumienie tego, co się dzieje i dlaczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Ja też jestem dość zdziwiony, bo nie wiem, co się dzieje drift hunters

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

Please do you know any <a href=\"https://snaptiktake.com/\">snaptik</a> card that works with craigslist and can make payment successfully?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szopka na ulicy

snaptik the download link is no longer available for original course.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org