niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
drzwi garażowe segmentowe

Jakie polecacie drzwi segmentowe (Hormann,Wiśniowski,Krispol czy Nice)?
I u kogo warto zamówić chodzi też o montaż drzwi.Bo po odwiedzeniu paru firm w Łomży trudno wybrać,każdy praktycznie to samo ma w sprzedaży,ceny nieznacznie się różnią a nie wiadomo jak z montażem.Może ktoś może coś doradzić.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi garażowe segmentowe

Jak segmentowe to zdecydowanie Hormann. Co do wyboru to proponuje wybrać firmę która ma autoryzowany montaż gdyż niesie to za sobą dodatkowe korzyści mdz. innymi dłuższa gwarancja. Co do firm to każdy chwali swoje mimo to, że w przypadku bram to samo sprzedaje (jako pośrednik). Życzę trafnego wyboru !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi garażowe segmentowe

nie wiem jak pozostałe z Twojej listy ale nie bierz wisniewskich. wszyscy na nich narzekają


dowiedz się czy oferują montaż u siebie firma Karmar
mają super bramę segmentową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi garażowe segmentowe

Sprawdź - nic nie kosztuje nawa firma w łomży / a stara juz w Polsce/- Bramy PETECKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi garażowe segmentowe

Hormann praktycznie to samo co Wiśniowski lepiej dokładniej wykończony, Hormann części zamienne droższe o 200% od bram polskich producentów.
Wiśniowski model UniTherm ma grubość panela 60mm i tą bramę polecam.
Nice to Krispol z logo Nice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi garażowe segmentowe

Ja także kupowałem Wiśniowskiego i jestem zadowolony. Nie mam z nimi żadnych problemów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi garażowe segmentowe

Lepsza bedzie segmentowa czy rollmatic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org